| Maritimo a întrebat:

Baietii ziceti-mi si mie niste replici de agatat fetewinking

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar te pot ajutawinkingNu folosi cine stie ce replica. Unele fete urasc sa le sp asta si la un moment dar se plictisesc. E mai vb sa folosesti cuvintele talebig grin

12 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Imi poti spune ce replici stii tu?
Asa iti pot spune daca functioneaza sau te trezesti cu o umbrela in cap.hee hee
Asta doar daca vrei tu tongue

Shin
| Shin a răspuns:

"Hey... ce cauta o fata ca tine intr-un loc ca asta?" tongue
Vezi ca e originala, gandita de mine, deci trebuie sa-mi ceri voie ca sa o folosestiwinking
Shin tongue

| Encore a răspuns:

Glumele si modestia fac totul...

| rap4life a răspuns:

Vrei sa te agat in copac? laughing, ceea ce spui tu e ca tu vrei sa le spui fetelor vrajeli, incearca sa fii original, nu falswinking

| Bishop a răspuns:

"Daca-i fi un muc, m-as scobii in nas toata ziua."
"Cand ma uit la tine, vars totul din mine." laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Dar mai intai nu vrei sa inveti sa scrii? straight face

| hanry a răspuns:

Dar cine mai foloseste replici din astea ce iti iei o foita in buzunar cu vreo 20 de replici si cand vezi o tipa til scoti si citeste una buna ...sau scrii pe manalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine incearca sa fii original, pe multe fete le deranjeaza replicile astea ieftine, pe care le spun toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faaaa te-ai prins? inseamna ca ai cazut... da sa te ajut. da-mi dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kat von d
Cred ca esti f urata daca ti-ai pus poza ei si nu a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Team cautat toata viata une ai umblat pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci si suge