| andreiIancu3772 a întrebat:

Ziceti-mi si mie replici de agatat fete
Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce fata agati tu in ziua de azi cu vorbe?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă te urmăresc până acasă, mă păstrezi?
Lucrezi cumva la zoo? Pentru că ai trezit animalul din mine.
Frumoaso, eşti atât de fierbinte încât mi-ai ars retina.
Tatăl tău este cumva frizer? Pentru că îmi place cum ţi-ai epilat mustaţa astăzi.
Drăguţă, tatăl tău este bucătar? Pentru că ai nişte chifle tare apetisante.
Cred că am o problemă cu ochii deoarece nu îi pot dezlipi de pe tine.
Tatăl tău este cumva pădurar? Pentru că ai toată natura în tine.
Tatăl tău lucrează cumva pe şantier? Pentru că eşti mai beton ca blocul de lângă mine.
Pisi, dacă ai fi un excrement, eu eram musca care se rotea în jurul tău.
Fata, vrei să facem schimb de gume? Hai, ştiu că vrei!
Tatăl tău este cumva Dan Diaconescu? Pentru că eşti SENZAŢIONALĂ!
Uite, că am apărut! Mai ai două dorinţe de la duh.
Mi-am pierdut numărul de telefon, eşti drăguţă să mi-l dai pe al tău?
Fata, fata! Vezi că ai ceva pe fundul tău... Ochii mei!
Te-aş agăţa cu cea mai mare plăcere, dar nu am umeraşul la mine astăzi.
Mama ta te-a născut în sobă? Pentru că eşti fierbinte rău.

| andreiIancu3772 explică (pentru FemeiaPisică):

Ba mersi le am incercat si au functionat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva, fii tu insuti si fata daca e să te placă te va place, dacă nu nu.

| LoveSleep a răspuns:

"Ai păr în nas, că m-am pierdut în ochii tai."

Nu există așa ceva.
Adică există, dar nu cred că o să fie bine pentru tine dacă o să i le spui unei fete.