| canarita a întrebat:

Intrebarea este mai mult pentru baieti, barbati: "ce anume va atrage la o femeie si ce va determina sa va indragostiti de ea? Dar sa o iubiti vreme indelungata?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Poi...sa vedem... in primul rand la o fata ma atrag ochii. Apoi ma intereseaza sa ii stiu temperamentul, ce gen de fata e si daca ma potrivesc cu ea... Abia dupa asta vine frumusetea, supletea etc...etc...laughing
Nu imi place sa fie barfitoare, urasc barfa. Imi plac fetele romantice... eu sunt mai romantic din fire... Voi?

Caly

| Encore a răspuns:

Pai la o fata imi place sa fie sensibila, intr-un fel mai retrasa si nu prea vorbareata, dar nici foarte timida, sa fie ROMANTICA asta ador enorm la o fata, sa fie slaba, sa nu fie obsedata de sex [nu ca nu mi-ar place, dar nici doar asta sa vrea], sa fie cu un cap aproximativ mai pitica decat mine. Cam atat blushing

| just4fun_8801 a răspuns:

De atras ne atrage aspectul fizic... de indragostit nu pot sa iti raspund pentru ca la mine nu e inca cazul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma atrage cel mai mult la o fata caracterul ei si apoi aspectul fizic happy

| alexutzza_1516 a răspuns:

Buna seven te admir... mi-a placut raspunsul tau dar e pacat ca nu multi gandesc asasad

| seven_1529 a răspuns:

Două calităţi, în ceea ce mă priveşte pe mine - simplitate şi naturaleţe.