| anonim_4396 a întrebat:

Barbații/băieții recunosc ca se uită la filme porno?

Sunt constienti ca site-ul respectiv viruseaza telefonul sau laptop-ul (sau exista si fara viruși? )?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tocmai de asta folosesc laptopul iubitei

| SG1995 a răspuns:

Depinde de site în, și depinde de ceea ce faci, vizionezi, sau descarci. Nu orice site porno e virusat, dar orice material pe care îl descarci poate avea un potențial virus. În general folosesc pornhub și xvideos, sunt cele mai safe, și nu descarc nimic în telefon.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru SG1995):

Nicolette Shea e cea mai buna femeie pe care am vazut-o vreodata.

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Ai rupt patul in vise cu ea?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Era bun daca era un vise. Parca visele par putin mai realiste decat gandurile constiente.

| Alexandru2610 a răspuns (pentru SG1995):

Păi... aplicatiile astea doua le-ai descărcat sau le folosesti de pe net?

| SG1995 a răspuns (pentru Alexandru2610):

Sunt site-uri nu aplicați.

| bvzmsam a răspuns:

Acum, ocazional accesez boy18tube.

| Narcisa_1872 a răspuns:

Ragi cum face vaca muuuu