| Anna17789 a întrebat:

Big problem! Am descoperit ca pr meu la inceputul relatie noaste acum 9 luni ma considera un nimic, vorbea cu pr lu tot ce vorbeam eu cu el le spunea ca nu se afiseaza cu mine prin scoala ca nu vrea el dar era invers, eu nu vroiam! spune ca ma iubeste si ii pare rauca s, a schimbat si ca a scris toate acele lucruri pentru a se da mare, eu chiar il iubesc, am orgoliu, ma simt ranita. Vreau sa fie totul cum a fost inainte sa descopar cum vb el de mine,

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu cum il vezi pe el, un tip laudaros, un papagal? Sau un barbat in stare sa sara sa-si apere iubita la nevoie?
Asta trebuie sa conteze acum, nu ce a fost la inceput. El poate fi chiar mai mult, tatal copiilor tai? Il poti vedea in aceasta ipostaza? Atunci de ce te agati de niste infantilitati si le lasi sa te amareasca. Conteaza ce este el acum.

| doc69 a răspuns:

Nu traiesti in trecut, poate a fost tampit si s-a desteptat insa sincer sa fiu daca nu mai ai incredere atunci lasa-l balta daca ai merita sa lupti pentru dragostea ta.Retine insa ca nu schimbi niciodata un om deci daca acela ii este comportamentul de baza sa te astepti si la alte rahaturi.e optiunea ta.

| ShucarGirl a răspuns:

Incearca sa ii explici ca te-ai simtit ranita si ca n-a fost frumos ce a facut.Ce este intre voi trebuie sa ramana doar intre voi. Orice persoana merita o a doua sansa si ar trebui sa vezi daca intr-adevar s-a schimbat. Daca a facut lucrul asta inseamna ca ii pare rau pentru ce a facut si chiar tine la tine.Succes:*