| IIIx333III a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 luni. Il ador. La inceputul relatiei, imi spunea ca ii e dor de mine, ca ma iubeste, vorbeam prin mesaje non-stop. Acum, rar mai primesc un mesaj de la el, si in general, cand e foarte plictisit si nu are ce face. Am inteles asta, pentru ca, la inceputul unei relatii totul e roz, si dupa devine monotona. Desi nu vroiam sa admit, am ajuns si eu la monotonie. Lucrul care ma deranjeaza este ca vorbeste foarte urat cu mine. Ma face proasta, doar pentru ca il "fac" la niste prostii de jocuri pe calculator. Ma facea curva intr-o perioada, tot din cauza jocurilor, dar am vorbit cu el si i-am spus ca nu e bine! Si ca il iubesc, dar daca el continua asa, va trebui sa punem capat. Acum, nu ma mai injura la fel de mult, dar mi-e dor de EL. De persoana dulce de care m-am indragostit, care isi facea mereu timp pentru mine. Ce sa fac ca sa ii deschid ochii? Sa il fac sa se schimbe? Nu vreau sa il schimb. Vreau sa fie exact cum este si acum, doar sa isi mai aduca aminte si de mine, de persoana care il iubeste cel mai mult. Sa arate ca ii pasa. Scuzati greselile, am scris asta cu ochii in lacrimi.

P. S. Va rog, cine are chef de misto sa dea back. oh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad ce urat din partea lui ca se poarta asa.toti baieti la inceput au niste vrajeli in eilaughinglaughinghappy pana ne fac sa ne indragostim.baieti in general nu se obosesc sa dea msg multe.dar na u esti prietena lui ar trebui sa existe comunicare intre voi. spune-i ca te deranjeaza cand te jigneste efoarte aiurea daca deja a inceput cu jgnituri si vorbe urate.eu prietenului meu nu-i permit sa vb asa si daca vreodata vb isi da seama si se scuza.comunicati e cea mai buna solutie si daca vezi ca nu merge nu te chinui nu te merita si gata. in ziua de azi cam toti baieti sunt la fel nu lasa pe nimeni sa te trateze asa.ai grija de tine te pup:*

7 răspunsuri:
| karinamark a răspuns:

Pai daca vrei sa-l recuceresti da-te la unul din prietenii lui sau nu neaparat fi pur si simplu prietena(amica) prietenilor lui. asa se va apropia sigur de tine si is va readuce aminte ce bine era cand erati impreuna. Succeswinking!

| IIIx333III explică (pentru karinamark):

Inca sunt impreuna cu el straight face. Si... avem prieteni comuni... Prietenii lui sunt si ai mei.

| karinamark a răspuns (pentru IIIx333III):

Atunci fi distanta fata de el o perioada. Daca te iubeste v-a revenii la sentimente mai bune daca nu chiar nu merita dar totusi daca ai spus ca il iubesti merita sa incerci happy

| Orte95 a răspuns (pentru IIIx333III):

Foarte bine. cucerestel pe unu care arata mai bine decat el... daca arata mai rau nu ii va pasa :0
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca santeti masochiste, mama draga.cum ma sa vrei si sa iubesti un prost sperand ca se va schimba vreodata? mai, naravul din fire nu are lecuire, crezi ca e o simpla zicere? ala se schimba pana ti-o pune si dupa aia esti curva iar esti proasta.cuta-ti un baiat care sa te merite nu un prost.

| IIIx333III explică (pentru anonim_4396):

Daca ai venit aici sa comentezi, dupa cum am spus, mai bine te intorceai pe pagina principala, okay? Nu judeca daca nu cunosti. Pentru cultura ta generala, oricine se poate schimba! Cu foarte multa vointa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriano? tu crezi ca eu nu am fost indragostit? imi pare rau ca ti-am raspuns,dar din dragoste cate batai o sa poti ierta? cate jigniri in public? cate inselari din partea lui? ce vrei sa-ti spun? daca vrei sa te imbeti cu apa rece,poftim; suna-l de cate ori vrei sau mergi plangand in genunchi la el acasa, cerandui iertare pentru gresalele lui, si plangi tot restul vietii.numa lacrimi sa ai.ca lui ii convine.cunosc asemenea oameni.