| EndouMamoru a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns ca nu mai suport. Este o fata in clasa la mine caruia i place de mine dar mie nu imi place de ea si i-am zis de multe ori asta si nu vrea sa inteleaga. Si pe deasupra le mai pune si pe fetele celelalte din clasa sa ma intrebe daca imi place de ea. CUM SA FAC SA SCAP DE EAAAAAAA. Please Help me!

Răspuns Câştigător
| AlexandruExTreMe a răspuns:

Si eu am patit aceeasi faza.Eu m-am indepartat de ea nedadandu-i atentie si ignorando.Peste catva timp m-a lasat in pace!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Îi spui că este urâtă rolling on the floor
Funcționează de fiecare dată.
PS: Ai grijă se poate lăsa cu insulte rolling on the floor

| Z6 a răspuns:

Fa-o intr-un mod, dragut.
Iao intr-un colt, parasit de lume si explica-i : Mai fata, eu nu te plac, pentru ca. ( si spui de ce ), cred ca esti de treaba. frumoasa da nu esti facuta pentru mine, te rog frumos sa intelegi, daca nu vrei sa vorbesc cu mama ta, sa te potoleasca ea.
Incearca sa nu fii prea dur. spune-i. usor suprata.

| nata2008 a răspuns:

Afiseaza-te cu altcineva, sau ii poti spune intr-un mod mai dur, macar ca sunt fata, dar asta chiar stopeaza, o sai treaca toate pofta de tine.