| mylifeisforyou a întrebat:

Bineee. m-am indragostitt!
Tin la prietenul meu ff mult si el la mine.si ne dormi o relatie serioasa!batting eyelashes
Eu am 16 ani si un pic, el 17, avem 5 luni impreuna.
Eu sunt virgina... el ca baietii rolling eyes a fost putin mai golanas dar s`a linistit adica si-a batut putin joc de cateva fete.Am petrecut multe nopti impreuna in dormitor.doar noi 2. Ultima data a fost weekend-ul trecut, ne saruta, si a ajuns la faza ca mi-a dat tricoul jos(a fost prima data cand s-a intamplat asta) si nu i-am zis nu.Chiar ma simteam in largul meu adica nu mi-a fost rusine sau ce stiu eu rolling eyes mi se pare ca el e alt fel si as vrea sa imi incep viata sexuala cu el!
Voi ce parere aveti?:-s

Răspuns Câştigător
| Krissu9500 a răspuns:

E o idee buna din punctul meu de vedere daca zici ca il iubesti foarte mult, dar nu lanuiti data in care se va intampla k isi va pierde farmeculwinking sa fie spontan si uh sa simti k vrei cu adevarat si atunci va fi perfect pentru voi 2 :* multa bafta

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din punct de vedere medical, o fata isi poate incepe viata sexuala fara riscuri dupa varsta de 17 ani si jumatate. Tu esti destul de aproape de varsta asta, asa ca daca tot va doriti o relatie serioasa, puteti astepta fara probleme, asa incat sa nu te expui la riscuri inutile. E pacat sa-ti nenorocesti toata viata pentru o asteptare de un an si un pic, adica un termen foarte scurt la varsta voastra si in cazul unei relatii serioase.

| bby a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi foarte sigura pe tine ca vrei sa o faci si ca e persoana potrivita ca sa i te daruiesti kiss Am sa iti zic ce mi s`a intamplat miewinking Si eu fac 16 ani peste o luna tongue am un iubit cu care sunt de 11 luni love struck Tin mult la el insa trebuie sa recunosc ca nu il iubesc sad insa acum cateva saptamani m`am intalnit cu el si am stat multe ore impreuna si cum ma saruta m`am lasat dusa de val day dreaming si am ajuns la stadiul in care el mi-a pus mana in zonele mai intime blushing si recunosc ca mi-a placut laughing insa dupa ce am venit acasa imi parea rau ca am facut acest lucru :p si sti dc? Pentru ca nu sunt pregatita sa o fac happy Acum vreau sa mai astept cu chestiile astea!
Asa ca u gandeste-te foarte bine la ce vrei sa faci... Succes! kiss

| Sociopat a răspuns:

De ce nu? Ai 16 ani si e la moda sa-ti pierzi virginitatea acum deci rupeti patul nebunilorlaughing.

| ciwpix a răspuns (pentru Sociopat):

@MegaMixer:esti nebun/alaughing))asa ai facut si tu la 16 ani? sau n.ai?laughingin finehappydaca te simti pregatita fa-owinkingdaca nu, nu o face pentru ca vrea elwinkingo sa iti para rau dup'aceeawinking

| MariusFb a răspuns (pentru Sociopat):

Schimba cateva lenjeri de pat, asa-i? rolling on the floor

| ARSENÁL a răspuns:

In primul rand, ce te face sa crezi ca si-a batut joc de acele cateva fete? - daca asa ti-a spus el, nu-i da crezare.
Daca dragoste exista, nimic nu mai conteaza!
Atata timp cat il iubesti, si daca te iubeste cu adevarat, si bineinteles daca tu consideri ca esti pregatita, nu-i nicio problema, o faci si p'asta.
Bafta, si nu uita sa te protejezi!

| Cocoapuff a răspuns:

Daca tu crezi ca este baiatul potrivit...de ce nu? Insa gandeste-te bine inainte de asta. Vorbeste cu el si vezi ce parere are.Dar daca nu esti hotarata si te iubeste cu adevarat, te va astepta pana cand vei fi pregatita.