| XxBlueRosexX a întrebat:

Salutare de 2 zile am venit in Italia in vacanta si aseara am fost la o prietena cu care iesisem si cu o seara inainte, in fn faza e ca era 9 si ea nu a mai vrut sa iese afr asa ca i-am cerut nr unui baiat cu care am vrut sa stau cu 2 ani in urma l-am sunat si i-am spus sa mai aduca pe cineva cu el ca sa poata iesii si èprietena mea. In fn am iesit ne-am intalnit cu ei si neam plimbat...la un moment dat tipul s-a dat la mine si m-a sarutat chiar daca nu am vrut dupa au mai venit niste prieteni deai lui si el a spus sa mergem pe plaja sa mai povestim, am ajuns pe plaja si a incercat sa ma faca a lui cu forta dar l-am lovit si am dat sa fug atcunci el a zis ca ii pare rau si sa mai stam putin acolo sa mai povestim. Cand neam intors eram foarte nervoasa si i-am zis li pr mea ce s-a intamplat dupa ce m-am intors acasa iubitul meu stia deja tot pentru ca pr mea m-a dat in gat si i-a spus tot...acum el e pe punctul de a se despartii de mine ce sa fac va rog il iubesc enorm de mult si nu as putea suporta ideea de al pierde nu stiu de ce dar acum ca sunt departe de el simt ca are nevoie de mine si ca si cum i s-ar intampla ceva. Dati-mi sfaturi ce as putea face sa ma ierte pentru ca jur ca regret ce s-a intamplat aseara vreau doar iertarea lui

Răspuns Câştigător
| A4T3Ch a răspuns:

Auzi,ii aduci un buchet de flori,fata baiatului sa aduca? straight face
Nu,iti spun eu cum sa procedezi:
Spune-i exact cum s-a intamplat,toata intamplarea exacta si adevarata,spune-i ca, cand ati plecat, tipul s-a dat la tine si te-a sarutat, insa fara voia ta, si pe plaja la fel, spune-i adevarul.
FunDa?

3 răspunsuri:
| SeNnd a răspuns:

Ii explici de vreo 30 de ori pana itelege si daca tot nu a inteles dai linkul de la TPU sa vada ca il iubesti

| XxBlueRosexX explică (pentru SeNnd):

Asta am facut-o deja dar dupa cum vad tot are indoieli...sad

| RoByTzU123 a răspuns:

Ii spui a el te-a sarutat nu tu, ii aduci un buchet de flori si ii spui a il iubesti si ca nu vreti sa va despartiti!