| carlutza1001 a întrebat:

Revinbig grin. Asa, deci s-a intamplat din nou ceva neasteptat. Stateam in camera mea, citeam o carte si eram plictisita din cauza vremii de afara. Intra mama in camera si imi spune ca a primit un telefon de la tatal iubitului meu, rugand-o sa ma lase in weekend la ei acasa. Raman  pentru ca stiu ca nu avea cum, din moment ce el murise de mult timp. In acel moment primesc un SMS : Nu nega nimic. Aproba tot ce zice mama ta. Ai inceredere in mine! Astfel, m-am trezit ca urmatoarea zi imi faceam bagajul sa plec spre orasul lui cu trenul. Eram neasteptat de incantata si de curioasa in acelasi timp.
Urmatoarea zi am plecat cu trenul dimineata devreme. Drumul a fost lung si plictistor. Cand am ajuns, am coborat plictisita din tren, cautandu-l cu privirea. Si normal ca era acolo, ma astepta. Sentimentul se bucurie a fost atat de mare incat am alergat si l-am imbratisat pana i-am luat tot aerul.
-Ai idee cat de dor mi-a fost de tine?, m-a intrebat.
-Crede-ma ca am.
L-am vazut ca zambeste in timp ce imi saruta parul. Mi-a luat bagajul, iar eu eram hotarata sa caut un taxi.
-Ce faci?, m-a intrebat el putin nedumerit.
-Caut un taxi. Sau stai aproape de aici? Putem sa mergem si pe jos…
A inceput sa rada si m-am enervat pentru cateva secunde.
-Carla, doar nu crezi ca nu am masina, nu?
-Aa, nu ma gandisem la asta. Presupun ca la varsta ta e destul de normal.
M-a condus pana la masina si cred ca am ramas un minut stana de piatra. A deschis portbagajul unui BMW negru extraordinar de elegant, cu doua usi.
-Aa, ai furat masina asta sau ai imprumutat-o?
-Ma jignesti, a spus el. E a mea, am primit-o cadou acum un an. Ti-am spus ca vreau sa ma cunosti, deci vreau sa stii fiecare lucru pe care-l am. Inclusiv masina.
-Atunci de ce nu ai venit cu masina la mine?
-Asta e o alta poveste, rase el. Dar nu avem timp acum.
Am urcat in masina, putin mirata inca. Tot drumul am fost tacuta si foarte emotionata, aveam sa-I cunosc familia, nu? Daca nu ma vor placea? Ok, si a parcat in fata unei viloace. Prima data am crezut ca era hotel, la ce dimensiuni avea. Am ramas inmarmurita.
-Ai chef de glume azi?
-Nu inteleg de ce ar fi o gluma. E casa mea. Aici locuiesc. Aa, si poti sa te calmezi. Mama si fratii mei vin abia diseara. Deci nu e nimeni acasa. Bine, mai putin menajera.
-Aveti menajera?, am intrebat eu stupefiata.
Am intrat in casa si cum era de asteptat, conditiile erau de lux. Era o casa foarta spatioasa si luminata, genul de locuinta pe care si-l doreste oricine. Mi-a facut turul casei, atentia mi-a fost atrasa in special de camera lui. Era imensa, cu un pat de doua persoane, foarte ordonata, avand o biblioteca plina cu carti. Am zambit cand am vazut doua poze cu noi doi la el pe birou.
Apoi, mi-a prezentat camera in care urma sa stau. Era mai mare ca si camera lui si era in tenta de mov. Era camera perfecta!
-E prea mult, m-am plans eu. Nu mi-ai spus niciodata ca esti…bogat. Am crezut…
-Ca sunt un biet circar sarac?
-Nu, ca traiesti modest.
-Nu m-ai intrebat, a replicat el. Si pentru mine nu sunt importanti banii. Niciodata nu au fost. In fine, ce vrei sa facem? sa inotam? sa iesim in oras? sa dormi?
-Sa inotam?, am intrebat eu. Dar e toamna si e frig.
-Am piscina interioara, spuse el foarte simplu.
M-am uitat la el stupefiata si nu stiam ce sa zic, parca imi inghitisem limba. Piscina interioara…M-a lasat singura sa ma schimb. Noroc ca imi adusesem un costum de baie, parca presimtisem eu ceva. Ma astepta in fata usii intr-un sort albastru de firma. Cum naiba nu ii remarcasem pana atunci hainele super scumpe?
Am mers la piscina care bineinteles ca era mare si din nou am ramas fara cuvinte. Ne-am asezat pe doua sezlonguri, iar el ma privea intens. Apoi, mi-am dat seama ca ne intalniseram de doua ore si nu ne-am pupat nici macar o data. M-am inghesuit langa el pe sezlong si am inceput sa-l privesc si eu cu aceeasi intensitate. Eram atat de lipiti incat parca eram siamezi laughing. In acel moment l-am sarutat. Raspunsul lui a fost ca de obicei, imprevizibil. M-a strans mai aproape de el si din nou am simtit ca e salbatic. La un moment dat ma ingrijoram ca va trebui sa il resping din nou, dar saruturile au devenit tot mai lente, mai suave. S-a oprit si nu voiam sa se opreasca. Pentru prima data, am inceput sa-i musc urechea, iar el a scos un oftat. In momentul in care l-am excitat destul de tare, s-a ridicat de langa mine si a sarit in apa. Am banuit ca nu voia sa ma preseze ca atunci in hotel.

S-au mai intamplat multe, dar voi continua cu alta postare, ca sa nu fie prea lungbatting eyelashes. deci... ce credeti?

16 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Pai daca nu a profitat de tine inseamna ca baiatul ii de treabawinking

| Bella03 a răspuns:

-Tu vrei sa insinuiezi ca e vampir?laughing)

| Ecou a răspuns:

Ce e asta?

| CannbalCorpse a răspuns:

Imi place, mai vreau continuarea! big grin te rog asta seara

| CrazySoursD a răspuns:

OMFG! deci eram :O:O cand ai zis si de piscina eram mai :O:O

Super super :*

| TeQui a răspuns:

rolling on the floor)) e bogat :O OMG ti-a fac cred ca am ras la povestea asta rolling on the floor lol piscina ce noroc ai doamne Carla cat ma oftic laughing rolling on the floor in locul uh lesinam hmm... gandeste-te ce sa faci in casa aia laughing ia sa vedem... Biliard are? ai omis +))) pisciina dek woow Doamne damil mie rolling on the floor Glumeam sa stiiwinking Ma bucur pentru voi! big grin

| TeQui a răspuns:

Carla ce faci? te astept de o saptamana cu continuarea cand incepe?batting eyelashes

| TeQui a răspuns:

Nu mai postezi? :O:O nuuu Carla plang crying te rog posteaza ca mor macar zi-mi mie prin mesaj daca ceilalti nu vor eu in fiecare saptamana ma uit crying plizz nu te lasa lasa-i pe astia ca sunt gelosi tarani nesimtiti, nu le da importanta eu vreau sa vad continuare te rog in numele tuturor care vor continuarea!

| carlutza1001 explică (pentru TeQui):

Ok, poate ca voi posta in curandbig grin

| euwik a răspuns:

Oau! ciudat, ca idee cati ani ai? si continuarea te rog

| aleexuţ a răspuns:

Draga mea, cand spui asta, ma duci cu gandul la prima carte amurg. nu cumva le-ai luat din romanele lui Stephenie Meyer? in fine. am ramas fascinata cand am citit si as vrea ce se intampla sau '' s-a intamplat ''. oricum, interesanta povestioara.

| aleexuţ a răspuns:

Imi plac f mult povestioarele talesmug mai posteaza.winking

| carlutza1001 explică:

Ha?

| carlutza1001 explică:

Nici macar nu am citit cartile. dar poate le voi citi intr-o ziwinking nu m-am inspirat din absolut nimic, exact asta este ceea ce mi s-a intamplat...

| carlutza1001 explică:

Nu o sa mai postez, pentru ca unii au impresia ca vreau sa ma laud sau mai rau, ca inventez, si nu vreau asta straight face

| AndaAndutza a răspuns:

Wow tare dar in acelasi timp ciudat...