| alexxa_1555 a întrebat:

Draga TPU, imi place un baiat de la mine din clasa. Nu stiu daca si lui ii place de mine... parintii sunt prieteni foarte buni. Aseara, am mers in vizita. el nu era acasa, dar a venit, ne-a salutat si nea intrebare ce faem. Dupa tati i-a zis sa ne duka el acasa. a venit la noi. a stat putin si dupa ne-a zis ca " cica sa va duk eu acasa"
. am mai stat putin
el a plecat pana in casa si verisoara lui ne-a zis " vazurati ca mergea asa. si intoarse capul sa se uite la voi? ( voi = eu si sora mea) j apoi cand am plecat a pus muzicaa. si la un moment dat a oprito. verisoara lui i-a zis sa dea drumul la muzica si a pus melodia " hey seniorita"
Ce sa fac? imi place tare mult

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Pai eu sunt baiat si iti zic ca baieti cand ii pl o fata nu este prea atent in jur,se uita la tine cand nu il vezi, uneori vb cu pr de tine,, sau ia-ti inima in dinti si intreaba-l,,,**Funda**

2 răspunsuri:
| alexxa_1555 explică:

Pr=? mie teama ca daca o sal intrebare n-o sa mai vrea sa vb cu mine deloc

| Fernando9Torres a răspuns:

Pai atunci zici catre un prieten/a sa il intrebe de cine ii place