| Gama196532 a întrebat:

Buana! Vreau sa fac dragoate si e pentru prima data si sunt baiat. As vrea sa stiu care e cea mai buna pozitie si cat o sa ma tina. +fata are ceva experinta
Funda!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca fata are experienta, nu-ti face probleme, te invata ea ce si cum sa lucrezi ca sa ajunga la satisfactie maxima.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu ma repeta iti propun sa citesti raspunsul la urmatoarea intrebare : http://www.tpu.ro/......asturbare/

| RAY a răspuns:

La inceput te termini rapid man apoi te obisnuiesti, isi recomand o masturbare inainte de sex, multa bafta