| Larisa_5606 a întrebat:

Bun sa va povestesc. Azi am fost impreuna cu cea mai buna prietena in Mall.Plimbandu-ne i-am observat pe tipii care ne plac. Pt a le atrage atentia am coborat jos acolo unde se aflau, tipul de care ii place prietenei mele s-a uitat lung la ea zambindu-i frumos.Noi ii vanam de mai mult timp insa in secret. Ce sfaturi ne dati?

Răspuns Câştigător
| Alecsia a răspuns:

Eu va sfatuiesc sa vorbiti cu ei pe mess sau la telefon prin mesaje de exemplu. Nu fiti prea directe, incepeti cu "Buna, ce faci?" si discutati despre orice lucru, asa veti descoperii daca aveti lucruri in comun cu ei. Daca va veti duce direct la ei veti parea prea disperate sau genul de fete care vor sa iasa cu baieti doar pentru a avea cu ce sa se laude. Vorbiti cu ei mai multe zile, iar apoi, cand simtiti ca v-ati apropiat, puteti sa va dati o intalnire toti 4 (am inteles ca si ei doi sunt prieteni intre ei) si apoi mai departe totul va veni de la sine. Bafta amandurora! :*

1 răspuns:
| Raymiiiii a răspuns:

Intrati in vorba cu ei, la un suc la cinema si apoi lasati-va dusi de val.