| Larisa_5606 a întrebat:

Bun sa va povestesc. Azi am fost impreuna cu cea mai buna prietena in Mall.Plimbandu-ne i-am observat pe tipii care ne plac. Pt a le atrage atentia am coborat jos acolo unde se aflau, tipul de care ii place prietenei mele s-a uitat lung la ea zambindu-i frumos.Noi ii vanam de mai mult timp insa in secret. Ce am putea face?

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Sa nu-i vinati dar sa va duceti la ei si al lua pe fiecare imi parte cine si cu cine, vorbiti aflati daca tot va simpatizeaza si iesiti undeva cu ei...Cel mai bine sa ii propuneti sa iesiti, mult succes happy

| Miiiiiru a răspuns:

Sa incercati sa va imprieteniti cu ei, sa iesiti impreuna sub forma de amici si apoi sa le vorbiti. Funda

| FluGg a răspuns:

Prefaceti-va ca va impiedicati chiar in fata lor si sa cadeti in bratzele lor.de acolo daca va placeti reciproc e magie...happy

| iuliutsa7 a răspuns:

Pai vorbiti cu ei.nu trebuie sa le spuneti din prima ca ii placeti.dar facetiva obsevate vorbiti cu ei.asa prieteneste. succes;*