| denyyy_2732 a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat si il doreste mai mult ca pe orice, si nu stiu ce sfat sa ii dau pentru a il cucerii. M-am gandit ca, sa se bage in el,, din greseala,, pentr a ii atrage atentia. Ce sfaturi i`ati mai da?

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Buna denyyy! Poi eu zic sa nu mai stea pe ganduri adica sa intre in vorba cu el... Ceva de genu : Buna. Ce faci? sau in caz ca baiatul nu o cunoste, ( nu a mai vorbit cu el niciodata) spune/i sa-l intrebe cat e ora sau sa treaca pe langa el cu carti in mana si sa se impiedica si baiatul sa o ajute. Mult succes prietenei tale!