| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna, a apărut acel băiat și mă întreabă de ce am dispărut de pe net, m-a întrebat și care este orarul meu pe săptămâna asta.Ce sa fac in astfel de situație? Sa îl refuz?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie ce pedofil mai e. Daca nu-i de seama ta lasa-l

| sierra1 a răspuns:

știi cum e la modă pe aici: ignoră-l

| DoarBogdan a răspuns (pentru sierra1):

Ia verifica sa vezi ce intrebari are despre "acel baiat". Adica, cam ultimele 20.

| sierra1 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Aha, deci s-a blocat pe tema asta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu.

| SilentRain a răspuns:

Depinde de tine ce vreii, nu da informații personale ca nu știi exact cu cine vorbești pe net

| Andreeaioan115 explică (pentru SilentRain):

Pai eu îl cunosc, ne-am văzut in real de multe ori

| cristimihailov a răspuns:

M-as concentra pe invatatura

| Nemessys a răspuns:

De ce sa decidem noi ce o sa faci tu? Nici nu te cunoaștem pe tine dar nici pe el.

Fa ceea ce simți, oricum daca te întâlnești cu el, nu ai nimic de pierdut. Și nu ai niciun motiv sa îl refuzi, asta doar dacă ți a oferit o impresie proasta despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place de el si crezi ca e ok pentru tine, si e sincer cu tine ar trebui sa vorbesti cu el, sa va cunoasteti mai bine.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Ce vârstă ai Andreea?

| TFL a răspuns:

Sa il reclami la militie happy sau sa il aduci cu picioarele pe pamant, ma rog stii la ce ma referhappy

| Silwian37 a răspuns:

Mai pe Romaneste? Ce vrei de fapt? Ce te deranjeaza? Sau ce ti se pare atit de ciudat ca te a intrebat de orarul tau?))))