| danielcristi98 a întrebat:

Am o problema(Baiat)! Acum. O saptamana mi-a aparut o bulina mica pe scrot...si acum acea bulina a crescut si ma ingrijorez din cauza asta.Ce ar trebuii sa fac? De la ce mi-a aparut aceasta bulina?(15 ani)Help

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci cu bulinele care iti cresc pe penis, arata-i mamei sau tatalui si intreba-i pe ei, unde poti sa o depozitezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cauza/motivul formarii respectivei afectiuni si ce poate reprezenta de fapt respectiva afectiune se poate determina doar prin efectuarea unei consultatii efectuate de medicul de familie sau de catre un medic dermato-venerolog. Multa sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu i-aș sugera și să vadă dacă nu e canceroasă, nu de alta dar nu strică ceva precauție în plus...

| Emilian65 a răspuns:

Daca aceea bulina este dureroasa, consulta de urgenta medicul de familie.

| danielcristi98 explică:

Vreau sa precizez ca ma doare

| danielcristi98 explică:

Bulina este iesita din relief