| Daniel2800 a întrebat:

BunahappyAceasta este prima mea intrebare...ma rog... Uitati care este ``problema``:
sunt indragostit de o fata(de vreo 2 ani) si ea stie(stia asta), dar ma cam evita.dar am observat ca in ultimele zile se uita la mine(stiti pe furis...) iar cand ma uitam la ea isi lua privirea imediat.am observat aste de aproximativ 10 ori(v-am spus ca a inceput de cateva zile) si nu stiu daca a inceput sa simpta ceva pentru mine... Vreau sa va spun ca tin la ea ca la ochii din cap.Deci ce credeti? A inceput sa simpta ceva pentru mine? Va astept raspunsurile si sugestiile! PaPahappy
P.S: Va rog sa ma scuzati daca am facut vreo greseala gramaticala...Sunt emotionat.

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Am inteles perfect mesajul, cred in schimbari si asta e una dintre ele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi aici ce sa faci dar in alta parte dai raspunsuri de zici ca esti profesor in materie de amor laughing de ce mai postezi intrebarea daca poti face asta:

"Buna, si eu sunt cam la fel ca tine.sunt indragostit de o fata(ma rog) si eu sunt timid ca tine...dar cand vreau sa ii spun ceva ma gandesc ca ea este singura in camera cu mine si pur si simplu spun ce vreau.pana la urma nu prea conteaza ce spui ci sa spui ceva(cava in regula). Sper ca o sa poti sa te bucuri de vraja iubiri." Sper ca team ajutat.Papa postat la 27 Septembrie 2013

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

E ok sa fii emotionat, dar gandeste.te ca e posibil sa nu fie ceea ce crezi iar tu sa speri degeaba, daca e interesata de tine, incearca sa.i trimiti mesaje sau msaje pe fb, si te iei dupa cat de repede raspunde cu cat interes mentine conversatia, sau poate a auzit ceva anume de la prieteni si e curioasa, sau poate chiar nu stia ca o placi si abia acum a aflat. continua sa.i zambesti si continua sa.i atragi atentia pozitiv happy