| babydol a întrebat:

aceasta intrebare se adreseaza bietilor:cum ati reactiona daca prietena voastra inainte sa fie cu voi a facut sex cu multi baieti? si daca ati afla ca va inseala?

3 răspunsuri:
| 5000 a răspuns:

Atata timp cat nu este considerata o parasuta, si nu o arata lumea pe strada, putin imi pasa cate relatii sexuale a avut in trecut. Partea cu largitul de la prea mult amor este un mit copilaresc si stupid (si voi fetelor ar trebui sa ma sustineti aici).

Cat tine de inselat, dupa cum ai face si tu daca ai fi inselata, as lua un buget de flori, l-as arunca pe geam, si i-asi spune "Iubita mea, florile sunt pentru tine, urmeaza-le calea pentru a te bucura de ele".

bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca atunci cand gasesc o pereche de papuci folosita de toti. jerpeliti si rupti. nu-i port. ii arunc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare intrebarea, eu cred ca tot ce iese din pisica soareci mananca.Rar sa isi mai revina daca a inceput "job-ul" asta!