| bebitza a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca sunteti insarcinata?
pentru baieti-daca ati afla ca prietena voastra e insarcinata?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

As fi cea mai fericitaaaa, iubesc, ador copii si parerea mea e ca viata nu are sens fara un copil.happy

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Presupun ca te referi al cei care nu au planuit sa aiba un copil. daca ramaneam insarcinata fara sa-mi doresc un bebe cred ca as fi foat socata cateva zile si m-as fi gandit serios daca l-as fi pastrat.depinde foarte mult de situatia in care m-as fi aflat.
din fericire prima data cand am ramas insarcinata am fost in culmea fericirii deoarece ne doarem un copil de ceva timp. momentan sunt cea mai fericita viitoare mamica.

| Ana a răspuns:

Daca as fi casatorita at ar fi bine, dar daca nu, ar fi o problema.

| Butsilee a răspuns:

Depinde cu cinethinking
Situatia financiarathinking
etc,,,
daca toate astea sunt in oridine as reationa normal,,, fericitathinking
iar daca nu...straight face ar fi mai urat #-O

| flower a răspuns:

As fi in culmea fericirii, avand in vedere ca imi doresc asta nespus de multhappy
Acum, situatia nu este roza pentru toata lumea la aflarea unei astfel de vesti. Depinde de situatia care a dus la acest rezultat. Oricum ar fi, un copil ar trebui sa fie primit cu fericire indiferent de consecinte! Atat fetele, cat si baietii ar trebui sa fie mai responsabili si sa se gandeasca la consecintele sexului neprotejat astfel incat, sa nu mai exite lamentari tardive si dorinta de a face rau unui suflet micut si nevinovat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul as fi nespus de fericit. Nu stiu cum ar reactiona cei care nu au nici dupa ce sa bea apa...