| xCopilFumatDeAer a întrebat:

Acum 2 luni m-am certat cu prietenul meu! Sa va explic cum a fost :

5 luni am stat cu el! dar din pacate a iesit o cearta. am intrat pe contul a unei prietene, si am gasit ca el de cand statea cu mine vroia sa stea cu alta fata! Iar acea alta fara, era o buna prietena de-a mea. Nu mi-a venit sa cred. Imi spunea mereu ca ma iubeste. I-am trimis un mesaj :
" Ai grija cu cine vb despre mine si ce vb! ". El nu era intrat pe messenger, dar il va citi.

Ce sa fac? sad Eu inca mai tin la el. Vreau sa fim din nou impreuna.

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Tu vrei sa fii cu el dar ti-ar conveni sa te faca cu altele pe la spate si sa pierzi luni intregi din viata ta cu cineva care"iti spune TE IUBESC cu alt nume pe buze"? Si mesajul pe care tu i l-ai lasat pe facebook nu are nimic de a face cu ceea ce ne-ai povestit tu noua pentru ca tu ii dai de inteles ca te-a barfit, nicidecum ca vrea sa te insele sau ca te-a inselat.Intelegi? In privinta asta stai linistita, ii poti spune ca ai gresit id-ul dar trebuie sa-i spui ca stii ca te-a inselat si ca nu e frumos ce a facut insa nu cred ca ar fi bine sa te impaci cu el pentru ca nu e serios si e mincinos.

2 răspunsuri:
| elninoema a răspuns:

Freacate cu el si nu te va lasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! in primul rând bine ai venit pe TPU! în al doilea rând,dă-mi voie să mă prezint - mă numesc David Copperfield(da,chiar el!),și sunt user TPU pă probleme de mess,iar dacă crezi că-i vreo glumă,poți intra la întrebările mele,și te vei convinge că asta fac - adică stau pe mess toată ziua(cu hamsterul meu albastru-Avatar),unde mai vorbesc când cu mama,când cu sor-mea,și uneori chiar cu distrusul ăla cu care umblă ea!(scuze de expresie); în al treilea rând,imi cer scuze și pentru colegul "elininoema",dar așa vorbește el,in sensul că zice "freacăte",ci nu "freacă-te"-cum ar fi corect,o chestie des întâlnită pe aici,pe la unii care au jucat fotbal în spatele școlii,când trebuiau,de fapt,să fie pe la orele de limba română; in fine,să trecem și peste asta,și sunt sigur,de altfel,că ai văzut tu și altele mai rele;
intrebarea ta,așadar,draga mea,e simplă-simplă! eu zic așa:la cum i-ai dat mesajul(citez:"ai grijă cu cine vb despre mine! și ce vb!"),omu deja a intrat in panică,și acum crede că poza lui de pe facebook e în buzunarul de la piept, a unui ucrainian/basarabean d-ăla periculos, care și-a băgat deja amortizorul pă trancanu Makarov-9mm-din dotare! ceea ce înseamnă că poți să stai liniștită-de mâine începând,băiatul e numai al tau! și să vezi ce cuminte o să fie!
succes pe TPU, și pregătește-te de ce-i mai rău!(ai văzut cratime aici, colegu*?)