| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Acum 3 săptămâni, eu cu iubitul meu am luat un fel de pauzo-despărțire din motiv că el a devenit orgolios și nu vrea sa sufăr din cauza lui. Faza e ca sufar deja mult și mi-am dat seama ca el se comporta frumos cu mine, iar eu foarte urat cu el. Of, nu știu cum sa fac sa ma împac cu el. A zis ca peste câteva luni dacă se va simți pregătit vom mai fi un cuplu, mai e și faza cu online-ul... Pe 23 aprilie e ziua lui de nume, sa ii dau atunci mesaj și sa ii zic încet-încet ca regret și mi-e dor de el? Va rog sa îmi dați sfaturi cum sa ma împac cu el, nu ca să îl uit. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In dragostea adevarata si sincera NU exista pauze!
Este evident ca relatia asta nu s-a bazat pe sinceritate sau sentimente pure, de aceea este mai bine sa nu se continue, fiindca nu va exista viitor fericit intre voi, odata ce deja au aparut orgolii si comportamente neadecavate.

| Anemona2020 a răspuns:

Deci el nu prea mai vrea sa mai fie cu tine. Peste câteva luni dacă va fi pregătit adică dacă mai are chef de tine și nu își găsește pe alta tu ești roata de rezerva

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

In iubire nu exista pauza

| ImAVillain a răspuns:

Vai ce dilema ce ne facem bună ziua.