| eliza7943 a întrebat:

Acum 3 zile am avut un contact sexual cu prietenul meu ..la sfârșit când și-a dat drumul mi-a spus ca s-a scăpat foarte puțin in mine.
Am avut ciclu de pe 13. 05pana pe 17.05
Pot rămâne însărcinată?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles... ejaculare inauntru in perioade fertila.
Dar probabil va doriti un copil, altfel nu vad de ce ati fi facut sex neprotejat in conditiile date.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca toate ciclurile menstrual au fost mereu mai scurte de 29-30 de zile, in acest caz sexul a fost intretinut dupa terminarea perioadei fertile care a fost intre 23-28 Mai. Doar daca ciclurile tale au fost deregula mai lungi de 29-30 de zile, numai in acel caz sexul intretinut in 29 Mai putea sa fi fost in perioada fertila si sa existe o anumita posibilitate si probabilitate de a se forma o sarcina. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal sa ramai gravidă, pentru ca erai la începutul perioadei fertile.