| anonim_4396 a întrebat:

Acum 5 zile am cunoscut un baiat prin intermediul prietenului cel mai bun, si ne-am indragostit unul de altul pe loc, totul s-a petrecut repede. Eu am 15 ani si 10 luni, iar el 16 si 4 luni. El spune ca vrea o relatie serioasa, si eu la fel. Prietenul meu care il cunoaste mai de mult, mi-a spus ca e serios. El a mai avut o relatie de 8 luni, si cu fata aceea a avut si rel. sexuale. I-am spus ca eu nu sunt pregatita, si ca nu am avut relatii serioase, si alea care au fost, au fost foarte scurte(1, 2,3 zile) si nu am experienta. El e obisnuit de la fosta lui sa puna mana pe fund, la propriu, asta nu ma deranjeaza. Azi tot din obicei, m-a pupat pe san, si l-a supt, si m-am speriat, si m-am blocat. Si el si-a dat seama, credea ca sunt suparata... dar i-am spus ca am fost speriata. A spus ca ma voi obisnui cu timpul, si vreau sa ma obisnuiesc. Ma adora, stiu asta, deja s-a luat de cineva pentru. mine, ma pupa pe frunte, ma alinta, il ador si eu. Intrebarea e: Cum sa trec peste timiditatea asta? Sa fiu mai curajoasa cu el? Sa nu ma mai blochez ca azi? Nu vreau sa il pierd, si stiu ca nu ma va parasi pentru asta, dar totusi stiu cum se simte, deja il cunosc, simt ca il cunosc de o viata, nu de 5 zile...

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ce-ti doresti de la el si cat de curajoasa vrei sa fii la 15 ani? Pentru sex nu-ti trebuie curaj.

| Emilian65 a răspuns:

ATANTIE! Este cam devreme pentru sex la 5 zile de la prima vedere. Faptul ca in 5 zile a ajuns sa iti suga sanul si puna mana pe lucruri intime, inseamna ca si tie iti place. Curand, curand va face si cu tine ce a facut si cu cealalta prietena, adica sex.

| ywar a răspuns:

Cred ca daca recitesti intrebarea ta o sa iti dai seama ca acest putulache vrea sex. Sex si punct. "M-a pupat pe san, si l-a supt" - ATENTIE, va stiti de 5 zile, nu de 5 luni. El asta urmareste, sex.Si apoi sunteti foarte tineri. Voi la 15/16 ani vreti o relatie serioasa? Suntem noi tampiti si nu intelegem tinerii sau cumva lucrurile se cam duc dracului la vale si valorile se amesteca? Maine va vrea sa te faca pe la spate ca asa a vazut el in filmele porno de pe site-uri. Nu e timiditate, e normalitate. Invatati si lasati dracului sexul. Voi sunteti la inceput de viata si aveti timp destul de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pusca lu' Dumnezeu veniti ma, bravilor, zmeilor, maestrii ai sentimentelor profunde? Il stii de 5 zile si te-ai indragostit de el? Hai sa moara ce-am pe casa. In 5 zile apare dragostea. De-ar citi Camil Petrescu asta s-ar rasuci in mormant.
"Ma adora, deja s-a luat de cineva pentru mine". Doar eu sunt uimit de stupiditatea replicii asteia? Adora, zici? Precum Adorarea lu' al de sus? Interesting. Si de ce? Ca s-a luat de cineva pentru tine? Vai ce dragut. "Ba, daca mai respiri O2-ul gagicamii vin cu prietenii mei cu gipuri negrii si te tai, sa moara aia mici." Cat romantism, mor, mor... "Cum nu vii tu Tepes Doamne?"

Răspuns utilizator avertizat
| Dante30 a răspuns:

Buna cu tot respectul cuvenit, Esti SIGURA ca stii ce vrei? Ca nu vei avea regrete? Ca e persoana POTRIVITA sa fie prima ta persoana cu care intretii o relatie sexuala?
Draga mea si eu sunt baiat si am 19 ani, insa chestia e urmatoarea baietii la varsta lui se gandesc la un singur lucru "sex" si la cum sa "intre in chiloteii tai", Eu iti spun doar atat prieteneste, eu cat si colegii mei de pe TPU suntem aici sa ajutam pe oricine daca putem, nu te costa nimic sa ajuti in definitiv, dar revenind la subiect, copilele ca tine fac greseala de a trece peste tot ce spunem noi chit ca iti suntem straini, ne pasa de tine!
Esti mica, nici macar nu ai idee in ce te implici, si daca crezi ca stii, ia revizuieti din nou cunostintele.
Eu zic sa ai grija ce faci sa incerci sa iti asculti creierul si nu inima, Ca uneori e mai bine sa fi destept la propriu si figurat cu mintea decat prost cu inima.
EL nu e DIFERIT si NICI SPECIAL.
Si nu il cunosti, crezi ca il cunosti, e o carte proasta, si nu te lasa influentata sa devii si tu una, esti ca noi toti o poveste mai mult sau mai putin frumoasa, de ce sa devii urata in definitiv pentru un manipulator?
Ai grija de tine, esti inca un diamant neslefuit, iar el nu e cel ce te poate face inimaginabil de nepretioasa, e doar un alt profitor.

| Leerix a răspuns:

Vrea doar sex de la tine si atat. Lasa falsele sentimente de iubire la o parte si gandeste clar, dupa 5 zile a ajuns la astfel de atingeri, a ajuns sa iti sarute si sa iti suga sanii? E nesimtit daca a facut asta, dar greseala este si a ta pentru ca i-ai permis. Daca era adevarat faptul ca vrea o relatie serioasa, nu se grabea in felul asta, lua totul pas cu pas. Vina este si a ta, ca i-ai permis sa faca asta dupa doar 5 zile straight face Sunt extrem de clare intentiile lui si nu sunt singura persoana care are parerea asta.

| HinataYuno a răspuns:

Okey, stop, m-am despartit de el. Si faza cu sanul, l-am pocnit dupa aceea. Si m-am ferit de el. Si nu, nu aveam de gand sa fac asa ceva, asa de devreme. Oricum aveti dreptate nu merita. Va multumesc tuturor! :*

| rebiik a răspuns:

E un fel de prietenul meu..numai ca al tau e si mai si.
Am 14 ani si el 19 si el si pune mainile (pe piele) dar nu pupa, nu suge. El vrea de la tine doar sex, nu altceva

| ShadowsR2S a răspuns:

Ii normal sa te simti asa pentu ca va cunoasteti de putin timp. Sii baiatul ii cam prea grabit, roaga-l sa o ia putin mai incet si totul o sa vina de la sine. Bafta