| vladlipioiu a întrebat:

Acum cateva luni am facut o prostie cu prietena si am nevoie de un raspuns.
I-am bagat degetul in vagin, insa avea putina sperma (nu mai stiu sigur pentru ca a trecut mult timp de atunci). Boacana am facut-o pe data de 21 iunie, iar pe 28 i-a venit menstruatia si pe data de 30 s-a terminat perioada. Dupa aia pe data de 25 iulie mi-a spus ca i-a venit din nou menstruatia, a durat la fel ca celelalte, insa a zis ca a eliminat mai putin. (Nu uit sa mentionez ca este stresata).
Exista vreo sansa sa ramana insarcinata? Va rog sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Sunt două menstre venite la timp, una după alta.
În plus, dacă i-a venit menstra după câteva zile, nici nu era în perioada fertilă.
Nu are de ce sta cu stres, pentru că sarcina nu există.
Baftă cu convingerea acum!

13 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ia-ți un test.

| vladlipioiu explică (pentru Celcestietot):

Pai, a facut 2 teste, o iesit negative si mna, eu am zis sa mai faca unul sa se linisteasca, insa ea asteapta sa-i vina din nou ciclul luna aceasta.

| Sofer a răspuns:

Nu sunt șanse.

| vladlipioiu explică (pentru Sofer):

Asa zic si eu, insa este cam greu sa poti uita o asemenea chestie laughing
Adica, daca era sa fie insarcinata. nu trebuia sa mai aibe deloc menstruatia.

| dariasisi7 a răspuns:

Cat timp i-a venit menstruația înseamnă că nu a rămas.
Daca i-a venit mai puțin înseamna că e de la stres

| vladlipioiu explică (pentru dariasisi7):

Mi-a spus ca a facut si doua teste si au iesit negative. Unul la facut dupa 3 saptamani de la intamplare si inca unul cu cateva saptamani dupa. Insa ea tot stresata este si asteapta sa ii vina din nou menstuatia.

| vladlipioiu explică (pentru Jonas94):

Incerc de atunci sa o conving ca nu are nimic, insa este greu.
Chiar si parintii nostri au spus ca sunt sanse foarte mici sa ramana insarcinata, mai ales ca nu am facut contact sexual.
Si chiar nu cred ca o fost in perioada fertila atunci. Din cate stiu dureaza doar 7 zile si de obicei este dupa ce a se termina perioada precedenta.

| Jonas94 a răspuns (pentru vladlipioiu):

Păi nu avea cum să fie în perioada fertilă, dacă i-a venit menstruația la câteva diferențe.
O femeie rămâne gravidă doar dacă există ejaculare în vagin.
Degetele, prosoapele murdare de spermă, nu pot lăsa o femeie gravidă.

| vladlipioiu explică (pentru Jonas94):

Stii, hai sa-ti explic mai bine. M-am vazut cu ea si dupa vreo ora de sarutari si vorbe ne-a apucat sa facem prostia aia. I-am bagat de doua ori degetul in vagin. Prima data nu aveam nimic pe degete (sunt sigur). Iar. dupa ce m-am masturbat iarasi ne-o apucat nebuniile. Si i-am mai bagat odata degetul. (Nu uit sa mentionez ca m-am sters pe maini cu servetele si am mai atins cateva lucruri pana sa-i bag din nou degetul in vagin). Si da, nu pot zice ca i-am l-am bagat prea adanc. (un sfert de deget sau putin mai mult i-a intrat in vagin, si putin din degetul aratator, cat sa-l simta si pe celalalt).
Din cate stiu si din cate am citit, odata ce-ti vine ciclul nu ai cum sa ramai insarcinata.
Iar prietenei mele mele i-a venit de doua ori de atunci. Prima data pe 28 iunie, a doua pe 25 iulie.

| Jonas94 a răspuns (pentru vladlipioiu):

Boss, ar fi util să nu mai bagi degetul în fată. Mai ales dacă ai mai atins și alte lucruri. Bagă limba mai bine, de la aia poți fi sigur că nu rămâne gravidăwinking

| vladlipioiu explică (pentru Jonas94):

Ii cam greu sa o faci mai ales daca ea se simte incomoda. Totusi, eu inca sunt putin speriat de tot ce s-o intamplat si de faptul ca ea trebuie sa mearga la psiholog.
Multumesc pentru raspunsuri! Daca nu mai comenteaza nimeni, ai funda laughing)

| Jonas94 a răspuns (pentru vladlipioiu):

Ia-i un test barza ultrasensibil să-l facă cu urina de dimineață, ca să se liniștească. Nu dați bani la psihologi numai pentru atât!

| vladlipioiu explică (pentru Jonas94):

Test o facut ieri, mai pe la 10:00 si mi-o zis ca i-o iesit o linie (negativ). Totusi, ii cam greu sa-mi scot lucrul asta din cap. Chiar daca si familia mi-o spus ca nu are cum sa ramana doar de la un deget bagat abia 4 cm in vagin.
Apropo, multumesc pentru raspunsuri, m-am mai linistit putin laughing

| Jonas94 a răspuns (pentru vladlipioiu):

Sunt două menstre venite la timp, una după alta.
În plus, dacă i-a venit menstra după câteva zile, nici nu era în perioada fertilă.
Nu are de ce sta cu stres, pentru că sarcina nu există.
Baftă cu convingerea acum!