| vladlipioiu a întrebat:

Am o mica intrebare.
Acum 3 luni am facut o prostie cu prietena mea. I-am bagat degetul in vagin dupa ce m-am masturbat. Stiu ca m-am sters pe degete dupa actul acela, insa nu stiu daca mai aveam ceva pe degetul din mijloc (degetul pe care l-am bagat in vaginul ei). Prostia am facut-o pe data de 21 iunie, iar pe data de 28 iunie i-a venit menstruatia si pe data de 1 iulie s-o terminat perioada.
Dupa aia, i-a venit menstruatia din nou pe data de 25 iulie, a durat la fel ca restul, 4 zile, insa a eliminat mai putin sange(posibil de la stres). Si pe data de 23 august, i-a venit din nou menstruatia, a zis ca a durut-o tare burta si ca a durat la fel 4 zile.
Pe langa asta a facut si 3 teste, toate fiind negative (primul pe data de 13 iulie, al doilea pe data de 20, iar ultimul pe data de 7 august).
Ar putea sa fie asa numita: Menstruatie peste sarcina?
EXISTA VREO SANSA SA FIE INSARCINATA?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.
Dar dacă mai umbli cu degetul pe acolo, o să fie da.

| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia nu poate sa fie gravida.

| Sofer a răspuns:

Fi sigur ca te-ai șters și nu aveai nimic. Nu rămâne însărcinată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt aici ca sa-ti spun ca nu are cum sa fie insarcinată, sunt aici ca sa-i intind covorul rosu corbuluialbrosu.
Sa fie întins când ajunge.

| vladlipioiu explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu cred ca mai raspunde. happy
I-am scos ochii cu intrebarile mele. Si cred ca ma uraste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vladlipioiu):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio sansa.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu ai precizat de la care mana era degetul mijlociu si daca esti stangaci sau dreptaci.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu ramane, si esti si putin cu capul no offense

| MPersephone a răspuns:

Te rog, nu te reproduce.

| StefanAdam a răspuns:

Nu prietene

| vladlipioiu explică:

2 dintre teste au fost SureCheck, iar celalalt Barza.