| Roxannna18 a întrebat:

Acum cateva luni ce verisorul meu s-a mutat in portugalia cu matusa mea am fost la ei de 4 ori. Am dormit cu matusa mea mereu si tot cu ea stateam. am mers la ei pentru ca matusa i-a cerut lui tata sa ma duca. Ea nu m-a vazut de 6 ani.
Iar tatal meu acum cateva luni cand i am. cerut sa ma lase sa ma duc la cafenea cu verisorul meu. A tipat la mine spunand ca stie ca am relatii sexuale cu el!

16 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incurcate-s cararile. La fel si comportamentul unora. big grin

| mihai69 a răspuns:

Așa, și dacă ai relații sexuale cu el, ce?!? Nu poate omu' să te scoată și la o cafea?!?
Duamne, ce oameni...

| relian a răspuns:

Asa si ce anume vrei sa stii, daca ai relatii sexuale cu varu tau sau nu?laughing Asta tu trebuie sa stii.Adevaru cum adica iesi la cafea cu varutau de ce anume? Iti place de varutau? Daca iti place ca barbat de aia si iesi, taicatu are dreptate laughing cauta unu care nu-i din familie

| Roxannna18 explică (pentru relian):

Mare ii ti-e gradina si ție. Chiar atât de greu va duce capul sa vedeti ca întrebarea a fost postata incompleta? Sau la fel e vina mea ca după toata povestea cei de la TU aleg sa posteze doar prima parte?

| relian a răspuns (pentru Roxannna18):

Din pacate nu am gradina, adica nu stau la casa locuiesc la aptm laughing ce poveste draga, astea is povesti si despre care intrebare este vorba eu nu vad nici o intrebare aici, doara poveste vorba ta laughing spui ca nu te-a lasat taicatu la o cafea cu varutau si aia e tot.Si daca nu te-a lasat ce? Pff cear fi sa vina toti pe aici sa zica unde au fost, ce au facut pe ziua in curs laughing Greu ma duce capu? Nu ma duce greu deloc stai tu linistita, unde iese fum e si ceva foc laughing asa ca is satul de povesti.Eu am raspuns ca nu vad nici o intrebare daca intelegi unde bateam.Adica ai spus o intimplare si aia a fost tot.Deci ceara am si intrebat si ce anume vrei sa stii, in sf e"grele "cu tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SorinelCopilu a răspuns:

Si care **** mea este intrebarea aici

| Claudia2018 a răspuns:

Deci, care e intrebarea?