| laviniabeluska11 a întrebat:

Acum câteva luni eu și un băiat ne-am dat follow reciproc pentru Instagram. E un bărbat frumos, ma atrage. Ne știm oarecum din vedere, ca suntem din același oraș. El a început sa imi răspundă mereu la povesti și de câteva luni vorbim cam la doua trei zile. El e mai mare ca mine cu vreo 10 ani. E deplasat ca m-a invitat la el acasă sa bem un vin? Adică se înțelege ca vrea doar sex? Nu am vorbit despre asta...

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună! Este foarte nepoliticos și te consideră o femeie de moravuri ușoare.

| Andreeush a răspuns:

E destul de evident ce urmărește el.

| Sofer a răspuns:

Vrea doar sa bea cu tine un pahar de vin și apoi totul vine de la sine, ce o sa faceți în continuare.

| Donsavas a răspuns:

Te considera o prada ușoară sau poate ca el doar asta cauta. Degeaba e frumos dacă e un profitor
El se foloseste de faptul ca îl vezi dragut doar ca sa și facă interesul
Dacă vrei s o faci, vezi ca sunt atâția bărbați frumoși și interesați doar de sex, care abia așteaptă sa găsească fete impresionate de Frumusețea, banii lor etc

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu ai ce cauta la un băiat acasa numai daca e gay laughing)),

| IamJoKeR a răspuns:

Ți-ai răspuns singură la întrebare.winking

| mdc98 a răspuns:

Da, cam asta vrea, doar sex. Daca vroia ceva serios te invita in oras, cum se face. La o cina, in parc, etc.

| Romeo16101 a răspuns:

Neapărat trebuie să îți răspundem noi la întrebarea asta?
Singura nu îți poți da seama?