| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy acum cateva zile am avut contact sexual pentru prima data... dupa aceea am observat ca sangerez. Presupun ca este normal. Dar, acum, dupa 2 zile inca mai observ o pata rosiatica (nu ceva insemnat) pe lenjerie. Ar trebui sa imi fac griji? multumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
E normal sa curga putin, daca te ingrijoreaza, mergi la medic.
Te pup!

| taken2013 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu curge mult happy astazi cand m-am trezit era o pata micuta. destul de neinsemnata happy

3 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

Daca nu este o cantitate ridicata, e perfect normal!