| KarinaAndreea a întrebat:

Acum câteva zile prietenul meu și a introdus penisul in vaginul meu decât de 2ori cu prezervativ... Există șanse să fi rămas gravidă?
Mulțumesc

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Citeste aici si nu mai pune intrebari penibile.
http://sanatate.ghidularadean.ro/......scuri.html

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat penetrarea a fost protejata, de la cap la coada, nu sunt sanse de sarcina.

| Hitback a răspuns:

Pf... ati folosit prezervativul pentru 2 penetrari? Risipă.

| kandaraki a răspuns:

Daca te-a si sarutat pe buze, french kiss, atunci da, esti insarcinata, dar daca a fost fara saruturi, ai scapat

| JustStitch a răspuns:

Nu

| Andrei258 a răspuns:

Daca prezervativul a fost utilizat corect si nu s -a spart / rupt nu sut sanse sa fiti insarcinata

| SuntTrisSta a răspuns:

Nu