| DenysaIoanna a întrebat:

Acum de aproximativ 2 luni am cunoscut un băiat, care este în același liceu cu mine doar cu un an mai mare. La început vorbeam non stop, ne înțelegeam foarte bine, și cam îmi dădea de înțeles că ar vrea sa fie ceva intre noi.
O perioada nu am mai vorbit, dar la un moment dat mi-am calcat pe orgoliu și i-am scris, după iar am inceput sa vorbim mai mereu. Peste ceva timp, o perioada lungă a tot insistat sa ne vedem, îmi dădea mesaje, mă suna, iar eu ca o emoționantă ce eram mereu refuzam sad. Într-o zi l-am întâlnit pe holul școlii și m-a salutat iar eu nu am spus nimic, după m-a întrebat "de ce nu mă saluți", după a venit o colega la mine si m-a luat de acolo, după faza asta ciudata nu a mai vorbit cu mine. Întrebarea mea este de ce se purta așa drăguț cu mine, și insista mereu să ne vedem când el de fapt avea iubita? sad Ajutați-ma pls, dau funda;( Am scris mai pe scurt pentru mai multe detalii scrieți-mi in privat sau in comentarii.

5 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Probabil ca a inceput sa te placa si voia sa afle daca si tu il placi ca sa stie daca sa se desparta de actuala sau nu. Sau mai e si varianta ca ar fi vrut sa o insele cu tine. Depinde de ce fel de baiat e

| DenysaIoanna explică (pentru devilshelp):

Dacă vrei să mai știi ceva despre el, îmi poți scrie in privat pls.

| Badboi a răspuns:

Wow... Ai mai avut vreun iubit pana acum?
De obicei băieților nu le pasa daca au sau nu iubita, daca crede ca nu e ceva suficient de puternic intre ei își căuta alta. Băiatul asta era îndrăgostit de tine happy
Eu am avut aceiași situație, numai ca ea avea iubit si eu ii dădeam mesaje iar ea continua să-mi răspundă la flirt... După o luna de probleme. Ne-am combinat. Luna viitoare facem 2 luni happy