| Camy333 a întrebat:

Am o dilema si nu inteleg ceva. Dupa ce un baiat mi-a spus ca sunt draguta si sa am grija de mine, nu a mai vorbit nimic cu mine, m-a ignorat total. Mereu cand vorbeam ne intelegeam perfect, dar de la un moment nu a mai spus nimic, i-am scris 3 mesaje si nu mi-a raspuns la niciunul. Baiatul are o prietena de vreo 2 luni, dar cand vorbeam imi dadea de inteles ca ma place. apoi brusc am rupt legatura. Nu stiu ce sa mai cred, daca puteti va rog sa imi dati un sfat,

Răspuns Câştigător
| Brainstorming a răspuns:

Nu-ți face prea mari iluzii. Ia-o exact așa cum ți-a spus-o: te consideră drăguță, probabil te și place dar asta nu înseamnă neapărat că te și vrea iubita lui. Probabil și-a dat seama că ți-a dat prea multe speranțe și de asta nu îți răspunde la mesaje.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred ca i-a placut de tine, a zis asa sa ai grija de tine in general.

| neutrino a răspuns:

El inca te place, dar prietena lui nu-i da voie sa faca nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are pe altcineva... cand iti spunea ca esti draguta si sa ai grija de tine, el era certat cu respectiva si vroia sa "aiba unde sa se duca", erai de rezerva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-l