| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna mi-am inceput viata sexuala. Am 17 ani.
Am facut o pe 27 iunie iar menstruatia trebuia sa mi vina pe 1 iulie dar nu a venit. De atunci nu am m-ai facut o niciodata. Ma dor sanii foarte tare, dar menstratia nu mi a venit nici pana acum.
mentionez ca NE-AM PROTEJAT.
Care poate fi cauza?

7 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita.

| drogh a răspuns:

Stai linisitita, durerea de sani este un semn ca o sa-ti vina. Ciclul uneori poate intarzia si se considera o dereglare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eeeeesti gravidaaa, eeeesti gravidaaaa.te-a pacalit sa ramai cu el toata viata pana moartea va va desparti.bravo lui.a zburat puiul cu ata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Durerea de sani face parte din SPM.(Sindromul PREmenstrual).
Stai linistita, iti va veni.
Te pup!

| stark47 a răspuns:

Durerea de sani e un semn ca o sa iti vina.stai calma, e o dereglare hormonala normala.mai ales daca esti sensibila.am avut o prietena care nici nu stiam cand sa mai fac sex cu ea.racea din orice, daca statea pe ceva rece mai mult de 15 minute, stiam deja ca o sa am probleme.

| andrw1929 a răspuns:

Nu este vorba de o sarcina stai linistita!
Succes!

| 22andreea22 a răspuns:

E pe drum, linisteste-te in nici un caz nu este vorba despre o sarcina si mai ales ca v-ati protejat.