| anonim_4396 a întrebat:

Acum un am am cunoscut un băiat cu un an mai mare ca mine. Vorbim încontinuu câte 5 ore pe zi. Mi-a zis de curând că mă iubeste si a venit vorba o dată să mă ajute la o teme si a zis că deja îi face surorii lui tema si că noi o să facem doar un copil sau că eu trebuie să îl astept pe el să fie primul cu care să fac sex Sau mi-a mai zis că sunt vagabonda Si eu l-am întrebat de ce si el mi-a zis că a glumit si că sunt un ingeras că sunt inocentă. Îmi tot bate apropouri că mai încolo să mă mut la el (el este din alt oras)etc. Credeti că mă place? Chiar tine la mine sau sunt vorbe în vânt? Funda răspunsul cel mai bun si explicativ!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cui nu-i place sa faca sex? Si pentru aceasta, unui baiat ii trebuie o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câţi ani aveţi?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din gesturile pe care le face, vorbele pe care ţi le adresează, îţi poţi da seama dacă te place! Vorbiţi mult, de respectat te respectă (normal că mai face glume; ar fi anormal să te alinte 24 din 24 şi să vorbească cu tine ca şi cum ar vorbi cu o măicuţă).Nu trebuie să dai crezare tuturor planurilor de viitor pe care le face.
De obicei, nu se îndeplinesc.Lasă lucrurile să decurgă de la sine. Dacă e să fie,va fi!
Vorbiţi în continuare, iar dacă la un moment dat consideri că merită să vă acordaţi o şansă, fă pasul ăsta şi vezi cum e.
Cât despre sex, rămâne de văzut dacă merită să fie primul, nu? happy

O duminică frumoasă!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Doar vorbe in vant, spune-i mamei tale despre asta, nu-ti fie rusine

| lizucalisuca a răspuns:

Daca ti-a spus "vagaboanda" nu merita nimic din partea ta. Daca te-ar fi iubit te-ar fi respectat iar daca te-ar fi respectat nu si-ar fi permis niciodata sa iti spuna asta, nici macar in gluma. Ai respect fata de propria ta persoana si gandeste-te ca meriti pe cineva mai bun!

| Anita24Bonita a răspuns:

Deci nu stiu varsta ta si nu imi pasa, sfatu meu e daca esti virgina pastreaza-te asa, momentu potrivit vei sti tu, dar sa nu faci o greseala, pentru care mai tarziu veui regreta, uite am 17 ani si sunt virgina am prieten si imd avem 2 ani, cine te iubeste cu adevarat te asteapta oricat ar fi