| dragos34 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu ceva.
Acum cateva zile am avut un contact sexual neprotejat si de atunci imi curge un lichid, prima data a fost alb spre galben, acum e alb spre roz. Ce poate fi?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai o boală de la el.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti baiat (asa se pare dupa nickname) pot sa-ti spun ca ai luat o boala cu transmitere sexuala si rozul ala din secretie, poate sa fie de la un fir de sange, ceea ce confirma ca boala a evoluat si iti face rau.

Urgent la un medic de boli dermato-venerice, sa fii luat din pripa si trata boala, pana nu se agraveaza.
Posibil sa fie gonoree (sau sculament cum se numeste in popor).

| corbulalbrosu a răspuns:

Acea scurgere vaginala, aparuta dupa intretinerea unui sex neprotejat probabil in urma unei aventuri neprevazute/intamplatoare, se poate datora unui BTS transmis de catre respectivul partener infectat. In aceasta situatie devine obligatorie consultatia ginecologica si efectuarea analizelor specifice. Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Se cheamă infecție cu transmitere sexuală.

| Emilian65 a răspuns:

In urma actului sexual neprotejat te-ai ales cu o boala sexuala. Consulta de urgenta un medic urolog care iti va spune care este boala si ce ai de facut in viitor.

| dragos34 explică:

Ce se poate întâmpla dacănu merg la ginecolog?

| dragos34 explică:

Ce se întâmplă dacănu ma duc la gginecolog