| Flooryn a întrebat:

Ajutati-ma va rog. Atunci cand descopar capul penisului. daca il ating ma ustura..rad daca tin degetul pe el nu..si ma mai ustura cand iau degetul de pe el. E ceva normal.o sa-mi treaca?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce raspunsuri, da este normal asta pentru ca este uscat, daca ai avea luberfiant nu tear ustura, degetul e sarat sarea ustura orice organ dezgolit, ai grija ce faci cu penisul tau sa nu ajungi la infecti

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si de la urina poate ustura daca e prea aciditata vezi ce manci ce ph ul are urina

| Flooryn explică (pentru RAY):

In rest e normal..nu ma ustura cand urinez sau altceva..ci doar cand indepartez preputul si il ating.

| RAY a răspuns (pentru Flooryn):

Floryn e pefect normal, degetele sunt sarate datorita transpiratiei, e pefect normal

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea este "normal"!

Poate fi vorba de o simplă iritaţie sau de o INFECŢIE genitală...

TREBUIE să mergi la un un control la medicul specialist dermato-venerolog!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie şi CERI Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Danysan a răspuns:

Destinatia e spitalu amice laughing-Mergi si fat-i o consultatie ca nu e normal.

| Andrei_Magureanu_1988 a răspuns:

Cati ani ai? laughing