| CocaColaDeCapsuni a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un sfat. Am o prietena care vrea sa se desparta de iubitul ei ( fara motiv ea doar nu mai ţine la el si se gandeste la fostul iubit ) si nu stie cum sa îi spuna, pentru ca el îi spune ca daca ea il paraseste el se sinucide, iar ea chiar nu stie ce sa faca. Multumesc :X

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ea s-a bagat, ea trebuie sa gaseasca iesirea.
Imi pare rau, pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| QăuMăăă a răspuns:

Vrajeli. Sincer.
Asa-mi ziceau si mie, si nu doar 1-2.
Fata sa faca ce crede inima ei. Daca nu mai tine la el, asta e si.
Dragoste cu sila nu se facehappy.

| Damain_Damian_1998 a răspuns:

Regina zambetului are dreptatelaughing)) cum sa infipt acum sa iasă naibi laughing))) regina bine le mai zice puuup la ea. Adica funda scuzelaughing)

| gabriela000 a răspuns:

Sa faca rost de nr parintilor lui si sa il ameninte ca ii va suna daca continua sa ii zica asta... daca el nu tine cont de amenintarile ei nu ii ramane decat sa ii sune si le spuna situatia