| nican12 a întrebat:

Buna,TPU!
Unui baiat care vine clasa a 4-a, are 10 ani si este vecin cu mine,ma iubeste! A spus ca vrea sa facem si dragoste si imi spune cuvinte frumoase ma alinta! Mie mi se pare foarte ciudata aceasta lucru,el fiind atat de mic! Si uneori este bruscal! Cum sa ii spun, sau ce sa fac?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Nu ii spune nimic, nu trebuie sa ii dai tu socoteala. Ignora-l. La 10 ani nu ar trebui sa se gandeasca la lucruri de genul asta. Cred ca isi va da seama cum stau lucrurile, daca ii merge mintea.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa-l iei de mana si sa le spui parintilor ce face fiul lor. Daca nu se schimba treaba, mergi la scoala si spune-i invatatoarei lui ce face el. Poate il lamureste dansa sa renunte la obiceiurle pe care le are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui sa-si descarce Metin2

| Hexiled a răspuns:

La varsta ta si a lui ma jucam in noroi, puneti mana si fiti cuminti, jucati-va frumos si lasati prostiile

| noone33 a răspuns:

Ummmmmm. Un copil de 10 ani se gandeste la chesti mmmm dar nu il baga in seama.