| Bastanul2018 a întrebat:

Buna all. Am o mica serie de intrebari:
1. Cum se calculeaza lungimea penisului?
2.Care este cea mai folosita jucarie sexuala in partidele de sex?
3. Este bun vinul rosu pentru erectie?
4. Cum se masoara grosimea penisului?
5. Care sunt cele mai bune prezervative, ca intr-un prezervativ sa fie stimulare, siguranta, bune pentru ejacularea precoce si gust bun pentru oral. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fcd_Gheorghe_1998 a răspuns:

1. Cu rigla (cel mai ok ) de la baza penisului, pe partea de sus când e ridicata
2. Pentru femeie barbatul, pentru bărbat femeia, glumesc
Nu este necesara o jucărie cât timp faceți sex
3. Dacă nu bei o cantitate mare, da
4. Cum se măsoară și talia, numai ca masori penisul
5. Durex este cel mai bun pentru ca nu se rupe în timpul actului sexual

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. se măsoară, nu se calculează;
2. vibrator;
3. depinde cât și cine îl bea;
4. cu șublerul e cel mai precis;
5. Durex.

| Emilian65 a răspuns:

Toate prezervativele sunt bune dacă le folosești asa cum trebuie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Masori cu rigla, cm de la baza penisului cand acesta e in stare erecta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Vibratorul este cea mai folosita jucarie, vinul ajuta la erectie daca nu bei mai mult de 2 pahare, grosime se masoara in latul penisului, 5-incearca durex cu arome.