| ViViAnALaNa a întrebat:

Buna all! Am si eu o intrebare. Astazi eu am iesit afara cu rolele, iar un baiat a iesit cu bicicleta, eu nu am avut chef sa merg asa ca am vrut sa ma tin de bicicleta lui ca sa ma duca el. Nu aveam de ce anume sa ma tin in spate asa ca am vrut de ghidonlaughing dar l-am tras intr-o parte, asa ca l-am tinut de mana (ca si niste prieteni). Aproape de fiecare data cand treceam pe langa un canal sau ceva obstacol zicea "ai grija!". La un moment dat pe toti ne dureau picioarele (afara eram mai multi) si s-a nimerit sa stau langa el... apoi dupa ce ne-am relaxat, baiatul, mi-a propus sa mai facem o tura cu bicicleta... dupa un timp acesta trebuia sa plece acasa, dar inainte sa plece mi-a zis "hai ca te conduc pana acasa mai intai" ( la mine acasa).
Intrebarea mea este: Sunt sanse sa ma placa?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da sunthappy cel putin sa te tina l tinehappy

| little4angel a răspuns:

Da, mari sanse

| ColaStar a răspuns:

Da sunt sanse sa te placa sau doar a vrut sa fie dragut cu tine dar ca sa fi sigura eu zic sa vorbesti cu el dar doar daca il placi si tu

| 7537658i9 a răspuns:

No way, cred ca vrea doar sa il ajuti cu sacosele la piata...