| Pufuleticusare a întrebat:

Bună all! Am şi eu o întrebare la care sper să răspundă mai mult băieţii. Băieţii timizi preferă ca fetele să facă primul pas sau să îl facă ei chiar dacă sunt timizi la început? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Chira_Daniel_1995 a răspuns:

Si eu sunt timid si indiferent de caracterul unui baiat sau al unei fete tot baiatul trebuie sa-si ia inima in dinti si sa mearga la ea si sa-i spuna ce simte... Funda?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

As putea zice ca ma incadrez in aceasta categorie, personal as prefera invers:d(ele primele)

| RAY a răspuns:

E relativa chestia poate uni fac primul pas, poate nu fac

| R3SP3CT a răspuns:

Normal ca am vrea ca fetele sa faca primul pas, deoarece sunt multe reguli, iar ceea ce am observat este ca:
Un baiat frumos poate fi cu o fata mai urata, dar o fata frumoasa nu poate fi cu un baiat mai urat. FUNDA?happy