| Gabrielg29 a întrebat:

De ce fetele nu prefera baietii timizi?

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Instinctiv cauta "masculi feroce", care ar fi, la o adica, in stare sa-si riste viata pentru ele si pentru copiii lor. Un tip prea molcom, prea timid, aparent nu ofera asemenea garantii.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca vor un prieten, nu o prietenawinking

| drogh a răspuns:

Pentru că fetele consideră că ei sunt foarte închişi şi nu pot să ţină balanţa relaţiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, ce...
Mereu mi-au placut cei rai care fumeaza, isi pierd noptile cu baietii... pentru mine=anturaj, oricat de bine ne-am cunoaste sau ar arata el ca tip nu mi-lar trebui. Este doar de distractie ci nu ma refer la pat, n-am incredere in ei doar ma vad pe minelaughing)
Mereu l-am gasit pe cel mai prostut un pic si nu ineaparat ca profitam dar tot ce faceam stiam doar noi doi.tongue e mult mai chill. Il iau pe cel mai cuminte stiu ca este mult mai safehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca le place sa faca pe victimele. se duc la "badboy" cu o mentalitatea tampita ca ii pot face catelusul lor si cand nu le reuseste sau isi o mama de bataie, fac pe victimele. masochiste fetele astea laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Pentru ca vor un barbat, nu o fetita.

| lex79 a răspuns:

Tu ai prefera un om care e speriat de tine?

| Scintilla a răspuns:

Pentru ca un baiat timid nu are curajul sa faca absolut nimic, fara sa fie impins de la spate.

| CristinaCtC a răspuns:

Pentru ca nu ne place sa tragem de un baiat si sa speram ca o sa zica / faca si el ceva ceva. Ori esti baiat ori ce?!

| Gabrielg29 explică (pentru CristinaCtC):

Tu te-ai gandit ca exista si baieti sensibili si cu bun simt pe lumea asta?

| CristinaCtC a răspuns (pentru Gabrielg29):

Atat de sensibil incat sa stea langa tine si doar atat? Sa nu zica absolut nimic? Sa incerci tu, ca fata, de N ori sa vorbesti cu el si tot ce faci e sa scoti 'cu clestele' cuvintele. Ce naiba?! Ce atata sensibilitate? Parca fetele erau alea sensibile. S-au inversat rolurile sau ce?!

| Ralucaa69 a răspuns:

Pt ca sunt plictisitori.

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Pentru ca le plac sa fie abordate

| Jrr_Gabii_1997 a răspuns:

Cred ca e nevoie de mult curaj si intelepciune din partea unei fete ca sa se linisteasca si sa-l aleaga, la un moment dat, pe tipul acela cuminte