| Loveme3 a întrebat:

Buna all...Cum as putea sa il conving pe un baiat (de care imi place) sa stea cu mine? E cu 5 ani mai mare si tot imi spune de lucrul acesta dar daca vom fi fericiti cu mai conteaza varsta. Da-ti-mi idei ce as putea face sa il conving sa stea cu mine macar ar ptea incerca nu ar pierde nimic...crying

Răspuns Câştigător
| Mell1321 a răspuns:

Pai demonstreazai ca tu chiar daca esti cu 5 ani mai mica decat el esti mai matura decat te arata varsta. Si daca o sa fiti impreuna intr-adevar nu faceti rau nimanui, incercati si vedeti cum iese.asta nu inseamna ca o sa fiti intotdeauna impreuna ( poate tongue ). baftawinking

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu te supara pe mine.Esti foarte mica si la ani dar si la aspect.Iti dai seama ca i-ar fi rusine sa iasa in oras cu tine, sa zica baietii de varsta lui"stai cu o copila"...Si la18 ani ei vor sa se implice si sexual intr-o relatie, iar tu esti prea mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da repede l-ai uitat pe ovidiu.si mai spune-ai ca il ibesti.du-te ma dacilea.s-ar putea sa iubesti dar altceva.tu mergi doar la castig.

| PsihinG a răspuns:

Acuma depinde ce varsta ai tu! Daca esti minora, varsta conteaza.

| catalin02 a răspuns:

Tu ai 12-13 ani iar el 17-18 pai el vrea fete de varsta lui nu copile ca tine, el vrea sa faca sex dar cu cine ma cu tine? Oricum esti frumy si u

| Constantin_Gabriel_1988 a răspuns:

Intr-adevar varsta nu conteaza.Dar nu inteleg parerea prietenului tau