| Azazaa a întrebat:

Buna all..paii pana maine am nevoie de ajutorul vostruu, vreau cat mai multe ideei daca ma puteti ajutaasad

Paii. sunt cu un tip de 3 luni jumatee..stam la distanta de aproximativ 10 km x_X, ne vedem putin mai rar din cauza drumului sad ne intelegem foaaarte bine, a fost la mine l-a cunoscut mama...ne-am gandit sa profitam de vacanta si sa ii spun mamei sa ma lase la el, adica sa ma duc dimineata si sa ma intorc dupa masaa..sa putem petrece si noi ceva timp impreunaalove struck

Insa, problema este ca nu stiu cum sa o conving pe mamasadEa si-a facut o impresie foarte buna despre ell..inainte sa-l cunoasca nu prea a fost de acord pentru ca el are 19 ani iar eu 14. dar intr-un final s-a convins ca este diferit fata de ceilalti.

Este prima data cand unul din prietenii mei vin la minee. si din cauza aceasta imi este si teama sa ii spun daca ma lasa la el[din cauza raspunsului pe care il va da], nu stiu cum sa procedez, ce sa-i spun cand si cum sad

Am mare nevoie de ajutorul vostruu:-s poate voi ati trecut prin asta vreau sa-mi spuneti ce sa-i zic. si cumm.sad

O idee ar fi sa ii spun ca vrea sa ma cunoasca maicasa.Sau ma gandeam sa-i zic ca, din cauza distantei nu ne vedem foarte dess..si daca ne vedemm. ne vedem pentru 2 oresad.

Vreau sfaturile si ideile voastree va rogsad raman datoaree, ofer funditalove struck

12 răspunsuri:
| PiTbuLuL a răspuns:

Cam toti baieti is la fel. Poate nu l-ai vazut uh ca e smecher nu e smecher cand e cu tine dar cand e singur.Nu cred intr-o relatie ca asta. Poate ca nici o fata nu vrea sa stea cu el ori ai uh bani si se foloseste de tine sau so pricopsit cu tn.Si acu unu de 19 cu una de 14? NU ii el prost so pricopsit cu tine.E o diferenta de varsta si doar nu crezi ca maicata te va lasa la el nu? Ma mir ca e de acord cu asta...Eu zic so lasi balta si fa-ti un prieten de varsta ta.

| TuRneR01 a răspuns:

In primul rand diferenta de varsta este una foarte mare de 5 ani (nu stiu cum mama ta a acceptat asa ceva). FIind diferenta aceasta tu esti o fata foarte naiva si el avand experienta (De viata daca intelegi ce zic) va dori sa profite de tine 100%

Relatile la distanta nu tin mai ales o relatie ca a ta. Daca te duci la el tare mi-e teama ca te va pacali si veti intretine relati sexuale si dupa iti va da papuci.

| Azazaa explică (pentru TuRneR01):

Eram sigura ca voi primi astfel de raspunsuriisad Insa el nu este astaa, am discutat cu el despre astaa.mi-a dovedit de foarte multe ori ca ma iubeste si nu vrea sa profite de minee.sad s-a deschis foarte mult in fata meaa. iar el nu este genul acela de "baiat smecheras".[cu toate ca vei crede ca spun asta pentru ca nu gandesc] nu este chiar asasad

| TuRneR01 a răspuns (pentru Azazaa):

Crede-ma am trecut prin viata mai mult ca tine stiu ce zic...
Un baiat daca vrea ceva de la o fata (gen sex) se poate preface foarte usor ca e tandru, iubitor etc. Si crezi ca in momentul in care ai vorbit cu el nu te putea minti, sincer acum, Cu ce i-ar fi greu sa te minta? E grea viata mai bine asculta sfaturile pe care ti le dam pentru ca mai tarziu ai sa zici ca ai fost o ''proasta'' (Scuze daca te-am jignit) si ca toti care ti-au zis au avut dreptate. Parerea mea e sa rupi relatia si sa-ti gasesti un iubit de varsta ta. Te-am pupat

| cuib a răspuns:

Invita-l la tine, sa petreceti mai mult timp impreuna, sa mergi tu la el acasa, la cei doar 14 ani ai tai mama ta NU ar trebui sa te lase...
El daca intr-adevar te place v-a accepta sa vina la tine pentru o ziwinking

| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai un baiat de 19 ani vrea alte lucruri de la o fata decat sa o vada sa o sarute si cam atat..sti ce vreau sa zic..si mama ta daca nu ar fi de acord sigur din motivul asta nu ar fi...tu mai esti virgina? pur si simplu spune-i ca ai vrea sa il vezi intr-o zi sau cand vrei tu sa mergi o rogi frumos si poate te lasa sa fi sincera sa nu minti...succes :*

| Azazaa explică (pentru pisssssiyy97):

Da ai dreptate, insa am vorbit cu el despre astaa.iar problema nu se punee..Si da inca mai sunt virgina iar mama cu siguranta se va gandi la astaasad

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru Azazaa):

Mda...pai nu stiu ce sa iti zic incearca si vezi poate reusesti...trimite-mi id tau la mesaje daca vrei sa mai vorbim te pup :*

| KlaudyaPussy a răspuns:

Maii tu ai incredere in el dupa cateva luni care ai vorbit cu el doare pe net si la telefon si dupa l-ai vazut odata in viata? Stiu pe net totti sunt ingersi perfecti etc... Eu fac 16 ani prietenul meu are tot 16 si suntem la 5 minute distanta unu de altul mama il cunoaste foarte bine in plus ca sunt cu el de 6 ani si mama tot nu cred ca m-ar lasa sa stau o zii la el sau sa im petrec noaptea la el...Nu stiu depinde cum gandesti tu si mama ta. Si eu personal nu cred in iubire virtualahappy adica un tip de 19 ani sa se indragosteasca pe net.

| XbogdyX a răspuns:

Pai intr-o dimineata ii faci micul dejun si ii zici daca o rogi frumos daca nu te lasa la el pentru ca vreti sa petreceti jiste timp impreuna si sa te cunoasca si mama lui Funda?

| 25lei a răspuns:

Draga Bebelushaaaa, spune-i mamei tale ca parintii lui vor sa te cunoasca si sa te lase o zi la el.Ii poti promite ca o s'o suni odata la 2 ore sau ma rog. Sper ca te'am ajutat!:*

| mihai1999_5523 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine daca vrei sa te duci la el sau nu trebuie sa te gandesti ca poate el vrea mai multe de la tine si in legatura cu mama ta ar trebui sa o intrebi cu frumosu inainte de intrebare ii poti spune de ex "mama iti spun si eu ceva dar nu te superi...un rasp cu da sau nu... succes