| Jose21 a întrebat:

Buna all.Stiu de ceva timp site-ul acesta iar de fiecare data cand accesez aceasta categorie nu vad decat intrebari de la copii de 14-16 ani care vor/si-au inceput deja viata sexuala.Ce e cu lumea asta? De ce din ce in ce mai multi copii au copii? Toti sunt curiosi si nu mai pot de nerabdare si nu pot rezista fara iubit ica de la 12 ani.Ce pareri aveti pe tema aceasta? E normal asa ceva sau sunt eu anormala, pentru ca eu am 19 ani si inca vreau sa mai astept un pic pentru ca nu am intalnit baiatul potrivit, onsa intrebarile de aici(unele)te pun pe jos de ras.O seara faina

11 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Mda...am observat si eu asta. Pe langa ca-s obsedati sexuali mai sunt si analfabeti.

| SkyZ0 a răspuns:

Draga Edda in lumea asta totul se rezuma la sex laughing

| SkyZ0 a răspuns:

Draga Edda in lumea asta totul se rezuma la sex laughing
apropo o seara fainawinking

| Jose21 explică (pentru SkyZ0):

Se pare ca da, la sex si banilaughing

| Oana92 a răspuns:

Problema cea mai mare e cea a parintilor? in tot timpul asta ei unde sunt? nu stiu de restul, dar eu de la 17 ani am o relatie cu un baiat matur pe care parintii mei il cunosc destul de bine inca de la inceput si pana cand nu s-a mutat la mine trebuia sa fiu acasa pana la 10 jumate, sora mea e putin mai mica decat mine si in clasa a 7a facea cheta pentru o colega sa-si plateasca avortul, iar cadouri de craciun isi faceau vibratoare! te trec fiori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e de ras,e mai de graba de plas...dar avand in vedere ca lucrurile acestea nu mai sunt de mult o noutate,au secat deja toate "lacrimile" si nici nu ne mai mira,nici nu ne mai socheaza,ci doar ne lasa reci. Factorii care influentat aceste lucruri sunt multi,de la neglijenta parintilor,anturaj necorespunzator,maturizare prematura(dar incompleta)lipsita,in schimb, de informare, mass-media care promoveaza din plin sexualitatea, vedetele de carton, smecherii etc.Copiii sunt usor de influentat, iar avand in vedere mediul in care traim, nu ar mai trebui sa ne mire ca multi dintre ei ajung sa-si piarda copilaria mult prea devreme.Multe nu ar mai fi de spus, lucrurile sunt cat se poate de clare cu privire la acest subiect.

| Ekcstsy a răspuns:

Nu esti anormala. Generatiile trecute, cei care acum au 20-26 ani, au stiut sa se documenteze la timpul lor despre tot ceea ce au avut nevoie sa stie. Nu ma refer expres la carti, dar si pe internet te poti documenta cum trebuie fara sa pui intrebari tampite unor straini care nu vor face altceva decat sa rada de tine. E vina parintilor care nu si-au putut tine copii in frau si care nu stiu sa le ofere o educatie sexuala potrivita. Din punctul meu de vedere la o varsta la care copilul intelege cu ce se mananca, ar trebui scolit de parinti in materie de sex si probleme de familie. Ei sunt cei care ar trebui sa ii puna in garda cu toate riscurile ce pot aparea si se pot intampla. Cu iubiti, cu saruturi cu sex si cu restul. Parerea mea happy

| LikeACandyxD a răspuns:

Eu am impresia ca toti sunt nebuni. Sincer. In scoala mea e o rusine sa nu ai prieten sau sa nu fi avut. Mie mi se pare o prostie. Eu nu am avut pana acum si nu am murit. Nici nu vreau pana la 18 ani :-)

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Iubit la 12 ani? da de unde laughingo fosta colega de-a mea are 12 ani si e mamicalaughing

| FreshFresh a răspuns:

In fiecare zi aflam cine vrea sa invete sa o dea pe laba, cine s a mai f...t care a mai ramas bortoasa, etcrolling on the floor. Pentru mine TPU e un banc bun seara, de aia si abordez la misto majoritatea "problemelor". Foarte putine intrebari care meritata abordate cu seriozitate.

| Issabela26 a răspuns (pentru FreshFresh):

Ai dreptatewinking eu intrude amuzament insa devin si revoltata cand vad generatia noua de copii...