| yonel321 a întrebat:

Buna all:*. sunt baiat si am 14 ani.am in clasa o colega noua frumusica. ea din cand in cand in timpul orelor se mai uita la mine.eu cum sa reactionez? sa ma uit si en la ea? sau ce?

2 răspunsuri:
| BettyEllA a răspuns:

Buna yonel.
Daa. bineinteles. Adica. daca iti place de ea si vrei o relatie, altfel.nu vad de ce.
In pauze incearca sa vb cu ea. baga.te in seama cu ea si vorbiti pe mess.
Fa.o sa rada. asta le place fetelor cel mai multhee hee
Multa bafta :**

| DenisejUSTmE a răspuns:

Si tu o placi, nu?(sa zicem putinel sau putin de tot)
Daca ea se uita la tine, ii zambesti.In pauza poti sa vorbesti cu ea s-o intrebi cum este la scoala? Si a facut prieteni noi? S-a acomodat bine? Sa o ajuti ...nu stiu...sa-si care cartile sau la altceva.

Sau daca nu pur si simplu nu te mai uiti la ea si atat tot.
Dar daca e frumusica... normal ca iti place de ea, nu?:-pScuze pentru ce ti-am zis. Sper sa nu te superi.

Sper sa intelegi si sa faci ce e mai bine pentru tine!