| blondinata14 a întrebat:

Hei! Am si eu nevoie de un sfat.Sunt clasa a 11 a si a venit un coleg nou anul acesta la noi in clasa. Toata saptamana in timpul orelor l-am vazut ca se uita la mine ( eu mai avand o singura colega restul baietii in clasa, si eu stau cu un baiat iar colega mea nu sta langa mine pe acelasi rand sau in raza lui vizuala cand se uita la mine) si eu ma uit mai mereu la el. Il cam plac, nu stiu daca si el ma place, ce as putea face sa aflu asta dar in acelasi timp sa il fac sa inteleaga ca il plac?!

5 răspunsuri:
| miru20cmrecords a răspuns:

Spune colegilor si va afla si el.

| BvBFan a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Genial! big grin Pot garanta ca metoda asta chiar merge. tongue

| miru20cmrecords a răspuns (pentru BvBFan):

Aha.

| blondinata14 explică (pentru miru20cmrecords):

Nu e o metoda prea ok!

| miru20cmrecords a răspuns (pentru blondinata14):

De ce?