| anonim_4396 a întrebat:

Bună all! te rog citeste si zi-mi parerea ta! acum vreo 10 luni eram indragostit lulea de o fată( camy). Ea avea iubit si eram constient ca nu pot avea o relatie cu ea. Dar acum jumatate de am m-am cuplat cu o fata (saby) pe care o cunoscusem in aceeasi zi! Prima data era vrajeala dar cu timpul cand am vazut ca merge ralatia m-am indragostit de ea si ea de mine! dar acum 2 luni m-am despartit de ea si ca sa o uit mai mult, m-am cuplat cu fata de care eram indragostit acum 10 luni(camy)! ce credeti ar putea reaparea sentimentele, ar fi o relatie de durata? ( ne intelem f bine, si ne cunoastem la fel de bine, in tip cat eram cu iubita, ne ziceam ca suntem frati) astept parerile si rasp voastre! merci anticipat! dau fundita :*:*:*

Răspuns Câştigător
| anamariaiuliana a răspuns:

Sigur merge daca o iubesti asa mult va merge sigur crede-ma.
si daca tot va spuneti frati inseamna ca a veti o stransa legatura de prietenie si de la prietenie la dragoste mai e doar un pas crede-ma ca stiu tongue.
va spun eu ca o sa mearga sigur tonguetongue
bafta.
si sa-mi spui cum a fosttonguetongue

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Eu zic sa te bucuri ca esti acum cu cea pe care ti-o doreai si sa va iubiti. Daca exista iubire, intelgere, incredere si respect si etchee hee relatia are toate sansele sa fie una de durata.Baftahappy

| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Cumva te-ai combinat cu saby ca sa nu mai swferi dwpa camy? orikwm. relatzia voastra poate sa dwreze din moment ce ati fost atat de apropiati ca preteni. dar trebuie sa te gandesti foarte bine: pe cine iubesti acum mai mult? pe saby sau pe camy? (app ce nume asortate aulaughing) daca intre timp ai inceput sa tii mai mwlt la saby vorbeste cu camy si explica-i, si grabestete sa te impaci cu saby. :*

| ela_9708 a răspuns:

Pai vz sh u daca ma iai vreo atractie pentru fata asta camihappy sh gandeste-te bine daca ca ea vrei sa ai o relatie de durata fara sa suferitongue

| micutzadominatoare a răspuns:

da cred ca ai merge, nu cred sunt sigura!