| bun842 a întrebat:

Ieri am incheiat o relatie de 3 luni si o saptamana din cauza faptului ca ne-am intalnit afara vreo 3 zile si eram unu in limba dupa celalalt mai exact fupa aspectul fizic si nu am apucat sa ne cunoastem desi am inceput o relatie (stiu ca este o greseala foarte mare) astazi am vorbit umpic si cazut amandoi de acord sa petrecem mai mult timp afara sa vorbim despre noi si dupa 3, 4 luni sa incercam din nou avamd in vedere ca doar dupa 3 zile de stat afara am rezistat 3 luni fara cearta gelpzie bine momentan eram la inceput totu bine si frumos dar ce ziceti mai exista o sansa intre noi? inca ne iubim reciproc dar nu ne cunoastem destul de mult incat sa avem o relatie de durata care sa nu duca nicaieri
Funda celui mai bun raspuns! merci amticipat

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca voi va iubiti atunci exista multe sanse, dar grabeste-te pentru ca sanse mai au si altii.

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Daca va iubiti sigur ca sunt sanse.

| Doub a răspuns:

Cum lada mea frigorifica "va iubiti reciproc" daca nici macar nu va cunoasteti bine?raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

"Cum lada mea frigorifica" rolling on the floor)))))) ce naiba mai e si aia? daca am "auzit" ceva mai nebunesc in viata mea rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

I don't want to see.
laughing). Am luat expresia asta de la DogMX. Mi-a placut cum suna si acum nu pot sa mai scap de ea.I don't want to seelaughing.

" daca am "auzit" ceva mai nebunesc in viata mea"- Pfff, sa stai o zi cu mine sa vezi cate auzi.:laughingsmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ve cunoasteti destul de bine incat sa aveti o relatie de durata care va duce undeva. Sa speram ca la scoala, unde vei invata sa formulezi enunturi care chiar au sens.