| anonim_4396 a întrebat:

Bună all! te rog citeste si zi-mi parerea ta! acum vreo 10 luni eram indragostit lulea de o fată. Ea avea iubit si eram constient ca nu pot avea o relatie cu ea. Dar acum jumatate de am m-am cuplat cu o fata pe acre o cunoscusem in aceeasi zi! Prima data era vrajeala dar cu timpul cand am vazut ca merge ralatia m-am indragostit de ea si ea de mine! dar acum 2 luni m-am despartit de ea si ca sa o uit imi mult m-am cuplat cu fata de acre eram indragostit acum 10 luni! ce credeti ar putea reaparea sentimentele, ar fi o relatie de durata? ( ne intelem f bine, si ne cunoastem la fel de bine, in tip cat eram cu iubita, ne ziceam ca suntem frati) astept parerile si rasp voastre! merci anticipat! dau fundita :*:*:

4 răspunsuri:
| christinebubu a răspuns:

Cam greu sa treci de la stadiul de "frati" la iubiti.
era mai bine daca asteptai ceva timp ca sa o uiti pe fosta.asa poate o faci pe actuala sa sufere, si poate nu merita.

| StillLoveU a răspuns:

E mai greu ca relatia sa functioneze va cunosteti prea bine si va fi ciudat dar asta poate fi si un lucru pozitiv acum stii c sa faci ca sa nu o superi. nu iti face griji ca dk ai tinut cu adevarat la ea sentimentele vor reaparea. bafta :*

| Noonee a răspuns:

Da poate merge, dar de asemenea poate iesi rau.Deoarece din spusele tale va ziceati ca sunteti frati" asa de usor va puteti zice "ca nu va suportati" peste ceva timp... ia-o usor oricum

Bafta happy

| dynakiss a răspuns:

Este posibil ca sentimentele sa reapara, mai repede apare atractia fizica... iar relatia, depinde de voi cat va dura.